Huumehommia

https://www.kouvolansanomat.fi/paikalliset/8969072
Jos syytteet menestyy niin tulee pitkiä tuomioita
6500
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huhhuh

Äänestä

Ketä tässä on mukana?

Äänestä
  • Kyllä ne nimet tulee julkiseksi kun maltat hieman odotella.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä ne nimet tulee julkiseksi kun maltat hieman odotella.

    Kyllä joku kylänmies tai -nainen, naapuri tai vastaava tietää ketä nämä mahdolliset rikolliset ovat?

    Äänestä

Nyt kun ei ole ensikertalaisesta kyse niin 8-9 vuotta menee vankilassa

Äänestä

Millä perusteella kommentti poistettiin jossa todettiin että tekijät on Kuusankoskelta? Niinhän linkin uutisessa lukee!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.kouvolansanomat.fi/paikalliset/8969072
Jos syytteet menestyy niin tulee pitkiä tuomioita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu