Puhuminen tuntuisi hyvältä.
Mies tiedätkö
Anonyymi-ap
16394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei Multa.
On, sinäkö heittelet mullat päälleni, uskon toisin.
....
korona hommat sun muut, karikot, sulle....
Se on mmmmmmmmoro..,
https://m.youtube.com/watch?v=GKohdVQbrcs
Hänen puheensa kuunteleminen olisi ihanaa. Hänellä on niin kaunis ääni.
👍☺️
Ei sitä palstalla voi tehdä!
No mikä siinä puhumisessa on niin kiinnostavaa?
Samaa ihmettelen. Aivan yliarvostettua. Parempi aina vain ratkoa omassa päässä, niin aivotkin saa yötä päivää jumppaa.
Moni muukin asia tuntuisi hyvältä.
Mistä alkaisin? Nyt tämän kertomuksen vanhan totuuden. Se syntyi aiemmin kuin meri sininen. Hän siellä on! Love story meating. m>n
Niin tuntuisi
Mene terapeutille siellä saat jutella ja valittaa
Olet siis suomalainen tuppisuu joka uskaltaa avautua ainoastaan anonyyminä palstalla ei sinulla kovin hyvin elämässä mene.
Ykköseltä tuleekin juuri sopivasti ohjelma totuus teini-iästä sitä nyt kaikki murkut katsomaan niin ehkä selviää teille itsellennekin totuus teistä.
Joskus kun meen ulos, voisin vaikka vannoa, pystyn painamaan posken tuulta vasten ja tiedän, että se on kulkenut sun ohi.
Tiedän. Olisi tuntunut kauan sitten.
Todella hyvät vertauskuvat kun laitettu simpanssit siihen 😂 täydellisesti sopivat yhteen käytöksen puolesta. simpanssille vaan kännykkä käteen niin ei irrottaisi mistään murkusta 👍🏻