Vaikka sähköveron alennus poistaa lupaa Suomen hallitus korvaavaa tukea. Näin asiat edistyvät Meidän Suomalaisten parhaaksi.
Pyhäjärven keskukseen on vielä pitkä matka, mutta paikkakunnan parasta ajattelevat haluavat sen tänne. Se toisi työpaikkoja myös rakennusajan ulkopuolella ja ennen kaikkea kiinteistöveroja.
Toki meillä on hankalia ihmisiä, jotka toivovat vain kaikkea pahaa, mutta onneksi he eivät vaikuta päätöksiin kuin varmaan valituksilla. Nämä ovat jo vieneet meiltä monta yritystä valituksillaan.
Hallitus haluaa datakeskuksia
Anonyymi-ap
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124717Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1804462Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1131886- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61169Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162- 681066
- 721039
- 92978