Olisipa oma Kalevalalainen jäsenkorjaaja

Sitten ei olisi enää ikinä ikävää tai sattuisi mihinkään. Se vaan naksauttelisi luut järjestykseen 🤓
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täälä olis Savolaine korjaaja ruoto suoraksi venyttää venytys telineessä kuuluu nikamista naksumista kun 15 min roikkuu n 75° kulmassa verenkierto elpyy myös samal

Äänestä

Saiskohan se tuon sydämenkin takas läjään?

Äänestä

Teippiä liimaa siitä se korjaantuu ehkä pikkisen konjakkii

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sitten ei olisi enää ikinä ikävää tai sattuisi mihinkään. Se vaan naksauttelisi luut järjestykseen 🤓

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu