kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
Haittaako jos
Anonyymi-ap
34968
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Häiritsee suunnattomasti!
Vedä ittes, tiiät kyllä mihin!
Rumasti sanottu!
No voevoe.
H*oran puolustaja olet!Saiko se eilen penikan sinulle?Sehän kusee pelkästään yskiessään housuun.
Jep!Naisen pitää olla kuin pornokaupasta tilattu nukke,ei saa haissa muutako liimalle ja kumille.
Niin playstation pelit kärsii.
Nyt mies jotain rajaa!
No mä kyllä ravaan pissalla jos oon muistanut tarpeeks vettä. Eikös se vaan ole hyvä asia silloin?
Ei. Vagina voi ärsyyntyä.
On!Sekä jokaisen oma asia!!!! !!!!!! !!!!!
Apukoululaisen oppimäärää jakelet täällä.
Ei se pisu sieltä mun tietääkseni kulje.
Eturauhasen tutkimus ois varmaan paikallaan sekä sokeriarvot ja kilpirauhasen ja IBS voi juoksuttaa vessassa. Eipähän ne mua haittaa. Toki toiselle kurjia juttuja.
On kuule muitakin kroonisia juttuja miks käydään vessassa ja niitä ei korjata nyky lääketieteellä.Ota tai jätä,ÄLÄ VALITA!
On varmasti. Nuo nyt tuli ekana mieleen . Ei mua toisten sairaudet haittaa. Mistä olen valinnut?
No eikö nuo ny ole ihan normaaleja ruumiin toimintoja toiset käy useammin kui toiset mu suosittelen biden käyttöä paperin kanssa saa perseen helposti vereslihalle kun liikaa hinkkaa ja perskarvat ei silti lähde puhtaaksi
joku niin demoni 7. maailmasarqaja notod this orld
oli se raskasta
Päivitäin 4h yhteistä aikaa. Joista toinen istuu 2h pöntöllä. Jokainen voi miettiä haittaako jo suhdetta.
Muistatko pöntön pestä ja kätöset?
Paskalla on kieltämättä outo, mutta joillain aloilla kusitulehdus on normaali eikä mikään poikkeus. Sille ei kai voi mitään. En tiedä, mutta ei luulisi mun rakkoa painavan, joten asia ei sikäli kiinnosta eikä häiritse.
Sori ketju olikin kaivatuista. Meni väärään.
Ei, itse osaan pidätellä hänenkin edestään.
Toki tuo, ilmeisesti aloittajan potema vaiva aiheuttaisi poikkeuksetta hajuhaittoja normaalissa elämässä ja olisi kyllä ihme, jos se ei sitä tekisi myös seksisuhteessa, sillä eihän se kovin kiihottavaa olisi, jos toinen haisee koko ajan paskalle, tai väkevällä vanhalle kuselle, suihinotot ainakin olisivat hyvin harvinaisa, tai niitä ei olisi lainkaan.
Perinteisesti on sanottu, että hyvän maun raja mene välilihassa, mutta eiköhän se etäisyys kuvatunlaisissa tapauksissa lasketa jo metreissä
Minkä takia usein vessassa käyvä haisisi enemmän? Eikö se ole toisinpäin, kun on suolisto ja rakko koko ajan tyhjänä?
Jos on tuollaisia ongelmia, niin kannattaa mennä lääkäriin.
no kuhan sai ees ensimmäinen rupsun tai lorinan kuulla.. :/ olisin tyytyväinen...
yksuJo
Eipä tuo haittaa. Itsekin käyn usein 🤍🩵
Sen ei tarvitse sitten ainakaan käyttää peräruiskeita. Ja varmaan aika litteä vatsa, kun ei ole kupu täynnä tavaraa.
Nyt just haittaisi jos mun luonani olis,
kun ei ole vessaa edes..
Naapureihin puskette omat ongelmat!hopi hopi hoitoon!
Herää kysymys, miksi pitää käydä tosi usein tarpeilla?
Ei väliä, käyn itsekin liian usein. En usko että kukaan siitä numeroa heittää. Maha ei kellään toimi aina moitteettomasti