Volvo korjaamo Oulusta

Sattuisiko joku tietämään hyvän huoltopaikan, siis Wetterin lisäksi jonne voisi hyvillä mielin viedä auton huoltoon ? Kävin hinta-arviolla Wetterillä ja rytmihäiriöt alkoivat..
2574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suosittelen lämpimästi AD LAP Kaaraa Jäälin välikylässä. Pojat osaa hommansa paremmin kuin hyvin ja rahaakin säästät!

Äänestä

Hep

Vuoden verran olen kuskannut tuonne rintajoupin autoliikkeen tiloissa toimivaan Suomen Autohuoltoon. Ainakaan tähän mennessä ei ole ollut valittamista. Tuntuu olevan suhteellisen "särmää" toimintaa.

p. 5540233

-Keke-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


santtu kirjoitti:

Sattuisiko joku tietämään hyvän huoltopaikan, siis Wetterin lisäksi jonne voisi hyvillä mielin viedä auton huoltoon ? Kävin hinta-arviolla Wetterillä ja rytmihäiriöt alkoivat..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu