Eikös minun pitänyt olla vammainen? Minkälainen sosiopaatti kiusaa vammaisia?
Mikäs vammaisten kiusaaja olet sinä joku
Anonyymi-ap
6
147
Vastaukset
- Anonyymi
Vammeja on hieno kiusata
- Anonyymi
Vamppi siinä
- Anonyymi
Kemppainen siinä menee ja spämmää menemään
- Anonyymi
Mimmonen psykopaatti esittää semmosta?
- Anonyymi
Rikollinen haukkuu, koska ei halua rikoksiensa paljastuvan. Yrittää peitellä jotain.
- Anonyymi
Samanlainen kuin minun naapuri. ”En se minä ollut”. Aina vika on muissa varsinkin heissä, jotka eivät ole tehneet mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585060
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544562Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224489Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2951670- 811311
- 2281308
- 681265
- 3061005
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50820