Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Uskallan epäillä??

Laitan tänne vielä uuden viestin. Epäilen vahvasti, että 90% näistä naisista on karvaisia setiä jotka vain unelmoivat tripla-anaalista. :D
21695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!

Olen ihan aito nainen, _nelikymppinen_.
En ole koskaan päässyt harrastamaan oikeasti peppuseksiä, mutta masturboinut olen sitten sitäkin useammin pienellä vibralla.
Minun "eturasiani" on gyniksenkin mukaan jännästi taaksepäin kenossa, hassun muotoinen. Joten on aika luonnollista että myös sieltä "takarasiasta" pääsee käsiksi näihin erogeenisiin pisteisiini.

Asian tekee hankalaksi se, että olen bi. En kuuna valkeana ilkeäisi ehdottaa naisystävälleni (oltu yhdessä 15 vuotta) että tämä työntäisi jotain juuri sinne. Mutta kun leikin yksin, teen niin ja se on kivaa. Alussa meillä kyllä leikittiin vähän sitäkin osaa kiusoitellen, mutta se on jo unohtunut.

Äänestä
  • Moi moi !!!

    Mua kiinostaa miehenä kovasti anaalipanot. Olen kokoeillut myös pientä dildoa omassa papussa ja pidän siitä.

    Kiinnostaisiko ???

    SuklaaPoika

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tintti kirjoitti:

Laitan tänne vielä uuden viestin. Epäilen vahvasti, että 90% näistä naisista on karvaisia setiä jotka vain unelmoivat tripla-anaalista. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu