Miltähän se tuntuisi

Jos näkisin hänet? Aika tekee tehtävänsä mutta ajatukset eivät luovuta samalla tapaa
8362
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Olisi ihana nähdä mutta samalla pelkään että hän olisi ei haluaisi enää tuntea minua

Äänestä

Kuset tulis housuun... ;-)) Varaudu.

Äänestä
  • Miksi just kuset?

    Äänestä

  • Onhan niitä tulluki🤣😂ja ihanalle tuoksahti

    Äänestä

Kliseisten kuulumiskyselyjen jälkeen normaalilta. Alkujännitys olisi sitten poissa ja pystyisi peilailla tunteita josko jotain ehkä.....

1Äänestä

Haluaisin nähdä...

Äänestä

Tärkeä huomio! Aika on tehty ihmisille unohtamista varten, rakkaat ja kuolleet katoavat ajanvirtaan, palaavat ajoittain kullattuina mutta tunne on kadonnut ja haurastuvat kuvat vain säilyneet. Rakkauskin kuolee ajastaan, intohimoisen tunteen menettäessä vetovoimansa, vieraantuu ja unohtaa mikä oli se tunne, joka sai sydämen väreilemään ja hymyn nousemaan suupieliin. Joskus voi rakastua uudelleen, mutta ei se ole enää samanlaista paloa vaan kuin yrittäisi liikaa tai ettei saisi enää kiinni sitä minkä kuvitteli taas löytäneensä. Rakkautta ei voi tehdä, usein kuulee kuinka tärkeää on "tehdä kaikkensa rakkauden eteen" Mutta se on itsepetosta ja manipulointia, kuolleita ei pysty herättämään henkiin jäädyttämällä eikä jäätynyt rakkaus lämpene enää koskaan. Toki tärkeää on olla huomaavainen ja rakastava ihminen, silloin kun sen aika on, sen saa usein takaisin korkojen kera ja suhde tuntuu hienolta. Rakkaudessa parasta on kun nainen istuu miehen jalkojenvälissä, nojaan kauniilla hiuksillansa miehen rintaa vasten, miehen pitäessä naisen navan korkeudella kätensä. Siitä näkee kuinka kaunis korva ja kaula naisella on ja jos nainen hieman kääntää päätään, saattaa ennättää hipaisemaan huulilla naisen pehmeää poskea.






https://www.youtube.com/watch?v=SVy7NHfO8TA&list=RDSVy7NHfO8TA&start_radio=1

Äänestä
  • Tuo on pelkkää seksiä, seksuaalista vetovoimaa tuntevan intohimo höyryä. Ei raukkautta henkisellä tasolla arvostaen toista hänen kykyjen ja tempperamentin mukaan. Saatikka sielun kauneuden ja sydämen hyvyyden tuomaa ihailua ja rakkautta. Hiukset ovat seksuaalinen kiihoke, navan seutu eroottinen alue. Rakastat kalulla et aivoilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos näkisin hänet? Aika tekee tehtävänsä mutta ajatukset eivät luovuta samalla tapaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu