Saakohan Jere vankilassa nannaa?

Voi olla siinä ja siinä Tuleeko nannaa?
8271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nannaa tulee pakoputkeen.

Äänestä

Onhan sillä uusi blondi joka jakaa Jeren harrastuksen huumerintamalla. Tuomiokin peukusta löytyy. Vain parasta ja laadukkainta Jerelle.

Äänestä

Jos on naimisissa tai vakiintuneessa parisuhteessa saa tietenkin tavata ja harjoittaa sukupuolista kansakäymistä kumppaninsa kanssa. Taitaa olla ihan ihmisoikeusissa tämä sääntö, muutenhan rangaistus koskisi myös täysin syytöntä osapuolta toisen joutuessa vankilaan , toinen joutuisi syyttömänä elämään ilman sexiä.

Äänestä

Nimeni on naannaa, voit mukaani tulla jos pelkäät pimeää...

Äänestä

Pitäisikö Jeren virua linnassa loppuikänsä?

Äänestä

Kyĺllä pitäisi.

Äänestä

Kuinka pitkä tuomio?

Äänestä
  • Pääsee jouluksi lastensa luokse varmasti Jere.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voi olla siinä ja siinä Tuleeko nannaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu