Joku kommentoi et kakarat heitelleet autoon umipalloja.. Onko muita joihin ilkivalta ulottunut? Itse koin saman kohtalon, mutta en jättänyt asiaa siihen.
Lumipallojen heitely
Anonyymi-ap
2
215
Vastaukset
- Anonyymi
No tuohan on nyt aivan naurettavaa alkaa jostain kakaroiden lumipallonheittelystä valittamaan suomi 24 palstalla.
Vai meneekö sun autos rikki, jos siihen joku kakara lumipallon heittää?
Kyllä on sairasmielisiä ihmisiä tällä palstalla.
Mitä jos muuttaisit asumaan vaikka johonkin semmoiseen kylään jossa ei asu muita kuin eläkeläisiä?- AnonyymiUUSI
Toistakymmentä lapsiset perheet pitäisi pakkosiirtää Venäjälle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124717Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1804462Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1131886- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61169Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162- 681066
- 721039
- 92978