Hmm...

jepjep

Oon huomannut ,että kaikki metallica fanit haukkuu Maidenin lyttyyn.
Onn myös huomannu että Maiden fanit on paljon asiallisempia.

5

429

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Iron Maiden ja Metallica ovat molemmat huippubändejä, ja olen molempien innokas fani. En ole kyllä itse törmännyt tuollaiseen että Metallican fanit haukkuisivat Maidenin lyttyyn, tai päin vastoin. Asiallisia faneja mielestäni molemmat.

      • BraveNewWorld

        juu kyllä ne on haukkunut aina välillä Iron Maidenia. En tiiä sitte toisinpäin kun en ole seuraillut.


    • Rautaneitonen

      En oo minäkään törmännyt faneihin jotka haukkuisivat. Kyllä minun mielestä fanien pitäis kunnioittaa sekä toista bändiä että näiden faneja. Itsellä ei ole mitään syytä haukkua yhtään ketään. Lapsellista touhua.

      • Unski

        Olet oikeassa


    • d>p

      ,kuten huomattu, deth-ja blackmetal sun muun kasariheavystä polveutuneen musiikin ystävät... luulevat että maiden haaleasti jäljittelee jotain saatanan children of bodomia...xD

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2067
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1982
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1521
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1321
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1289
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      88
      717
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe