Jatkuva närästys. Makuulla ollessa tulee kauhea närästys ja alkaa erittymään sylkeä todella paljon vaikka ei olisi mitään semmoista syönyt tai juonut mikä voisi tehdä tätä. Sitten, kun sylkeä tulee tarpeeksi niin tulee oksennus ja yleensä vatsa este on erittäin kitkerää. Tätä ollut nyt todella kauan aikaa.
Tässä mietin, että miksi miehellänikin on täysin sama ongelma. Eihän tämä nyt mikään tauti voi olla vai voiko?
Ollaanko kipeitä vai onko jokin joka tätä aiheuttaa?
Anonyymi-ap
3
103
Vastaukset
- Anonyymi
Korjaan: vatsaneste*
- Anonyymi00003
Onko se kestänyt minkä aikaa, ja oletteko syöneet jotain ehkä pilalla olevaa ruoka-ainetta ?
Tuskin on vatsan tai ruokatorven pitkäaikaisempaan sairauteen viittaavaa, koska teillä on oireilua molemmilla. - Anonyymi00004
Tule juttelemaan kuumien naisten kanssa nyt! https://Alicia.hoty.lat/Alicia#/?/?/vrdyhdicu
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p967346Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3596432Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite613794Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293519Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1922001Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os181713- 611461
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps181436Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11330Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11317