Innostun täällä viesteistä ja olen lähes varma, että olen kirjoitellut hänen kanssaan ja hän on vaan ujo irl. Kuitenkaan wa-viesteihini hän ei ole vastannut. Eikä laita minulle mitään sitä kautta, vaikka meillä on viestittelyhistoriaa.
Järki sanoo että ei hän täällä ole, vaikka sydän niin haluaisikin.
Nyt tein päätöksen. Siirsin hänen viestinsä arkistoon.
Järki sanoo että ei hän täällä ole, vaikka sydän niin haluaisikin.
Nyt tein päätöksen. Siirsin hänen viestinsä arkistoon.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos silläki on oma "Tanninen". Kirjeenvaihtaja? -sivujuonne
Hyvä päätös, vaikka varmasti aika hankala. Oikean elämän perusteella ne pitääkin tehdä, eikä tämän palstan ruokkimien haaveiden.
Tuskin kukaan niin ujo on, ettei saisi vastattua suoraan WA-viestiin. Kuulostaa siltä, ettei häntä kiinnosta (ellei sitten ole käynyt niin, että hän ei ole käynyt pitkään aikaan WA:ssa eikä ladannut päivityksiä, joten ei saa ilmoituksia uusista viesteistä). Olit ainakin rohkea, kun uskalsit lähestyä häntä viestillä.
Niinpä. Kiva kun täällä saa järkipuhettakin ja keskustelua aikaiseksi. 👌
Samaa ajattelen eräästä miehestä. Poistin kuitenkin kokonaan hänen viestinsä ja myös numeron. Jos hän ei viestiä lähetä, niin ei ole kiinnostunut. Niin se vain on, vaikka sattuukin.