En ole täällä

Koko ajan enkä ole sopinu treffejä. Tai mitään muuta.varo huijjareita.t.mä
10184
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jep. Ei pidä uskoa kaikkea mitä lukee.

1Äänestä

Juu, en minäkään ole koskaan täällä lukemassa viestejä. Vaikka olenkin.

Äänestä

En usko…

Äänestä
  • Mitä et usko?

    1Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mitä et usko?

    Lukemaani

    Äänestä

Uskon sen ja odotan sinulta soittoa.

Äänestä

Älä huoli, en ole tulossa tapaamaan sinua.

Äänestä

No minä luotan siihen että jos mies haluaa jutella kanssani hän lähestyy kyllä tuolla meidän huudeilla.
En pistä pahakseni mutta pitää sitten selvästi näyttää että haluaa jutella, koska en kuitenkaan ihan ajatuksia osaa lukea enkä myöskään halua jäädä siihen roikkumaan ja vaikuttaa ahdistavalta jos en huomaa mitään lähentymishaluja niin sanoakseni 🙂
t. minäkin vaan

Äänestä

Kupit vaan jaossa. Minkä kokoisella?

Äänestä

Ihmisen kokoisella ja näköisellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koko ajan enkä ole sopinu treffejä. Tai mitään muuta.varo huijjareita.t.mä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu