Oon varma, että meidän välillä oli tunteita ja paljonkin. Kunnes tui hiljaisuus, ei nähty ja et vastaa viesteihin. Sulla on varmasti paineita, vai muutitko mielesi mun suhteen?
Mä olen se run run run runaway nainen. Silti haluan nähdä sut. Ja kutsuinkin sut sellaiseen paikkaan viimeksi, mikä on mulle turvallinen, ja sieltä en pääsisi lähtemään karkuun. Sieltä puuttuu ne muut uteliaat silmät.
Mä olen se run run run runaway nainen. Silti haluan nähdä sut. Ja kutsuinkin sut sellaiseen paikkaan viimeksi, mikä on mulle turvallinen, ja sieltä en pääsisi lähtemään karkuun. Sieltä puuttuu ne muut uteliaat silmät.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Jos löytää kunnon sissijuuston lähteen niin ei sitä kannata kuin ikävöidä ja toivoa että uudelleen kohtaa.. sellaista se rakkaus on..
Sorry, mutta tämä ei liity mitenkään tohon sissijuusto keissiin. Oikea tietää ja tunnistaa kyllä tekstistä.
Kyllä ny kaikki tajuu kuka sä oot, toisten siivillä matkustava metrinmittanen rikookärpänen. ;)
-toritiski
Onko sinulla taas ns vihulaiset jakaantuneet moneksi? Nekin tuntuu vaihtuvan ketä kulloinkin syytellä teidän hienon projektin valumisesta likakaivoon. Oot muuten sitä yhtä pikaisen bromamssin kohdettaan yrittänyt suolailla. Tiskin edes tajuaisi vaikka paperille kuvion piirtäisi
joo olen. viikoksi virrroille
Hän menee varmaan toiseen suuntaan.
Odotat varmaan siel pankkiholvissa? Oon tilannu arvokuljetuksen, ni päästään sillä rekkarinvaihdolla pötkii pakoon. ;)
-kattotaankameroista
Täällä on joku innostunut sekoittamaan pakkaa oikein kunnolla....
Kannattaa jättää lastensadut vähemmälle
Hänellä on jokin puberteettinen kuohunta kohtaus päällä, mutta koska klli löytyy niin varmaan näin ollen joku legiimi syy👍
Empä ole vielä varannut, saa nähdä toteutuisikohan milloinka joskus sitten.
Ja mua sitoo pörssisähkö, mutta onneksi on uuneja. 🙂
Ja minä ku luulin, että se on Nalle, joka sitoo Hehkun, eikä toistepäin. ;)
-sivusta
Siis rakua pönttöön, ja hintapiikkiä per see seen. ;)
-lasitetta
Saatko sinä voimaantumisen kokemuksia mäistä väkivaltafantasioista ja välillä jopa yhdistelet ihmisten nimiä fantasioihisi. Jos niillä on yhtään järkeä päässä niin kyllä ovat jo helisemässä
On ollu meinaan pakettiautosurmaajaa ja painivyön omistajaa. Sekin likainen markan rotta wannabemafioso mannejen hurtta
Kyllä Suomeen nimiä mahtuu. Kaikki ei sentään oo muhamedeja, vaikka nii toivoisit. ;)
-sivu
Suomi on tietysti vapaa maa, mutta miks tuutte tähän ketjuun häiriköimään, kun ei mitenkään liity asiaan. On niin peristeellisesti kyllä ohi kun vaan voi olla..
Nainen!
Onko nämäkin palstasedän luomat hömppähenkilö muuttuneet sakkaisessa päässäsi jonkun haaveen edustajiksi? Minä kun luulin että yritit entistä esimiestä maalittaa nalleksi. Jäi varmaan kultainen kädenpuristus saamatta häneltä
Ei hyvää päivää sinä yrität sekoittaa näköjään jopa jotain etnonationalistista ininää tähän hurmokseselliseen märinääsi
Vai mitä mieltä olet, ”nallukka” lähetääks kaataan sangriaa. Uskon huumorin riittävän tähän
Aaa ja pöydät täyteen
Alkkiksetkin vielä tunki tähän ketjuun. Huoh….