Sä ajattelet ihan oikeasti asioiden suhteen
Kumpa tietäisin mitä
Anonyymi-ap
44655
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
Miten sen saisit selville?
En enää mitenkään
Ei ollut sinulle. 😠 miksi tulet aina puuttumaan toisten alotuksiin!
hah hah, ei täällä kuule kukaan tiedä kenelle tämäkin aloitus oli suunnattu
Läpällä sanoin😄 täällä on tuntuu olevan näitä aloittajan chostaajia olevan liikkeellä. Piti ensin kiusaa kaikkia mut en sit jaksanukkaan.
Kysy rehdisti niin saat ehkä vastauksia.
Sepä se. Muuten on vain arvailua ja väärinkäsityksiä.
Tähän ei teksti riitä
Mitäs jos soittaisit?
Ota yhteyttä
Että sä olet hullu ja kahjo akka ei susta ketään tule tykkäämään sytyttelet tulipaloja kun on niin huono olo sulla kävit jopa mun kämpässä pistämässä levyn päälle
noniin torbeijjo nukuppa välillä
Mulla oli kans kahvinkeitin laitettu päälle..kerran oli hella
Ei niin, mahdoton tapaus!
Mulle oli joku paistanut letut ja leiponut kakun 😲
Dorka
Aika diippii vääntöö hehheh on gubbe vähän vainoharhassoissaan
😂👏
Sulla on niin hauskaa siellä😵
Tunnetko itsekki sen,ett olet harhoissa elävä gubbe! Ne pelottelut alkaa pikkuhiljaa vaikuttaa,naamarit sun muut,miten kehtaat,aikuinen mies/nainen??
Minulle ovat asiat selvinneet vasta ihan äskettäin. En heti uskonut sua alkusyksystä, mutta palaset ovat loksahdelleet pikku hiljaa yhä enemmän paikoilleen. Se on ollut valaisevaa. Olen todella paljon ihmetellyt ristiriitaista käytöstäsi ja tunteiden vellomista laidasta laitaan. Myös arkuuttasi ja jonkinlaista vihamielisyyttäsi olen ihmetellyt. Olen alkanut ymmärtää sua. Olen nyt siis siinä vaiheessa. En enää ole sulle kiukkuinen, mutta paljon on surua käsiteltävänä. Ja paljon kysymyksiä edelleen.
Missä vaiheessa? Oletko nainen vai mies?
Olen nainen. Siinä vaiheessa että olen vasta alkanut ymmärtää mitä olet mahdollisesti käynyt läpi samaan aikaan kun meillä on ollut nämä tunteet.
Gubben sairaus vaatii kyllä jo jonkinmoista hoitoa,on mennyt mahdottomuuksiin tuo valehtelu,seuraaminen,vainoaminen,pelottelu noilla vänksähtäneillä naamareilla esim.tänään kaupassa,oit ihan hirviön näköinen,toisaalta tutun ihmisen näköinen! Pitää kysyy häneltä,ett oliko se siellä kaupas ,ilmoittaa poliisille.....tehdä rikosilmoitus jne!
Olet niin oikeassa, olisin halunnut keskittyä naiseen ja tunteisiin, mutta olen saanut kokea paljon epämiellyttäviä asioita, jotka ovat haavoittaneet ja häirinneet minua paljon.
Pitäis sun jo tietää.
Sama.
Minä sulle samat näytän 😛
Tähän aikaan nukkumista. Hyvää yötä.
Sama.
Mitä tarvis ajatella ja minkä asioiden suhteen
Olemukseni on varmasti kertonut kaiken sen, mitä en pysty sanoin sanomaan. Luota sinun intuitioon tässä asiassa, sinun intuitio on oikeassa.
Kun on aikaa kulunut, on jäänyt olennainen eli hyvä tunne susta.
Miksi tuolllaisia ajattelet kun vihaat mua... ;-))
Suurin osa ihmisistä ei juurikaan kykene ajattelemaan, vaan uskovat sitä mitä muut mistäkin kertovat.
Muu muassa.
Osa tapahtumista on ollut sekavaa ja en niitä täysin ymmärrä. Sen kuitenkin tiedän, et kenet haluan omakseni. Kukaan muu ei kelpaa kuin hän ja toivottavasti saan hänet. Luotto on 100%.🩷
Häntä et saa 100% varmuudella!lopeta jo toi paskan jaihaminen ja jonkun kiusaaminen!
Huoli-ilmoitus tuosta pitää jo tehdä,on ihan sekasii!!!
Transu-ukko kiusaa,ku tietää jäävänsä kakkoseksi ja joutui vankilaan,ei noita hulluja ole kenenkään pakko sietää!
Laki määrää,mitä voi tehdä toisen kiusaksi!!
niin mistä saa edes tuollaisia karkki-kwppwjä kuin candy-cane joulukorisrekasikin..
Tokmannilta
Mies kertoo tuon kysymättäkin. Jos ei kerro, hän ei välitä tarpeeksi