Onko se kateellinen

Vielä siitä et pidit musta
11312
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei mitään tietoa keihin tämä liittyy..

Äänestä

haffun haufkaa

Äänestä

ei vissii tykkää et puhuu toisten kaa

1Äänestä
  • Ohi

    Äänestä

Ei ole kateutta

Äänestä

Ei Multa 👋

1Äänestä
  • ☺️

    Äänestä

Ei jumprahuiti, jollain on kyselyikä.

Äänestä

Miten kukaan voi olla kateellinen siitä jos jollekin on ollut ystävällinen.

1Äänestä

Mistä minä tietäisin mitä se ajattelee. Sinä sitä enemmän näet ja olet tekemisissä. Kysy siltä.

Äänestä

Mistä niin päättelet?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vielä siitä et pidit musta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu