Ymmärrän kiihottumisen ryhmäseksissä, oman naisen jakamisessa, jopa cuckoldissa vaikkein siitä itse innostu. Mutta mikä nautinto kaikenlaikkiaan tulee siitä, jos naisesi on käynyt nussimassa muita ja tulee pillu spermassa kotiin?
Ei ole vittuilua, vaan aitoa halua tietää ja ymmärtää mitä joku siitä saa itselle.
Haluaisin ymmärtää
12
216
Vastaukset
- Anonyymi
Miettinyt ja kommentoinut aihetta täällä monen monta kertaa itsekin. Aina on parinvaihtajia ollut, uutuudenviehätys on ihan perus evoluution tuoma ominaisuus. Coolidge efekti varmasti isona moottorina taustalla mutta väitän myös että internet valtavirtaistanut mm tämänkin fetissin. Iltalehdet jne kirjottelee jatkuvasti otsikoita tyyliin "Minna harrastaa seksiä vieraiden miesten kanssa kun Jari hoitaa lapsia kotona".
Joku kiksi siitä tulee aisurille kun toinen painaa menemään omaa vaimoa. Itse en todellakaan antaisi. onneks oma vaimo tehnyt harvinaisen selväksi että siihen touhuun se ei halua lähteä. Kaikkea muuta pervoa kyllä on halukas tekemään oman katon alla :) - Anonyymi
Suuri osa anonyymipalstojen ja viesteistä ja keltaisen lehdistön artikkeleista, jotka ovat totutun sekä järjen vastaisia, on fémakkojen lietsoman miesvihan ja katkeruuden tuotosta.
- Anonyymi
Höpsistä.
- Anonyymi
Cuckold (substantiivi): Mies, jonka vaimo on uskoton.
https://www.merriam-webster.com/dictionary/cuckold
Wittol (substantiivi): Mies, joka tietää vaimonsa uskottomuuden mutta sietää sen.
https://www.merriam-webster.com/dictionary/wittol- Anonyymi
Kerro oma ajatuksesi?
- Anonyymi
Tuota minäkin olen tuumaillut. Ja ymmärrän hyvin, ja myös tietenkin hyväksyn vaikkapa katselun vierestä, kun vaimoani nai vieras.
- Anonyymi
Älä mene vielä... oletko mielestäsi alistettu tuossa tilanteessa, kun katselet vaimoasi naimassa vieraan kanssa, vai katseletko innosta puhkuen... tai no kiihottuneen ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä mene vielä... oletko mielestäsi alistettu tuossa tilanteessa, kun katselet vaimoasi naimassa vieraan kanssa, vai katseletko innosta puhkuen... tai no kiihottuneen ?
Aivan vapaaehtoisesti katselen, enkä tunne että minua siihen millään tavoin pakotettaisi. Ja toisaalta, jos ei noin olisi, ei vaimokaan moiseen ryhtyisi. Siis meillä tämä on yksityisoikeudellisen sopimuksen mukaista toimintaa :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aivan vapaaehtoisesti katselen, enkä tunne että minua siihen millään tavoin pakotettaisi. Ja toisaalta, jos ei noin olisi, ei vaimokaan moiseen ryhtyisi. Siis meillä tämä on yksityisoikeudellisen sopimuksen mukaista toimintaa :)
Jotkut katselevat pornoa ruudulta ja sinä katselet livenä, onhan siinä ero. Ja vielä vaimosi on päätähtenä.
- Anonyymi
Noissa iltapäivälehdissä tarvitaan myyviä juttuja. Ja aina löytyy joku poikkeava yksilö haastateltavaksi. Vaikka hän olisi ainoa yksilö Suomessa tuota laatua, niin asiaa yleistetään.
- Anonyymi
Mikä on se pohjimmainen nautinto, kun tietää naisen tulevan kotiin nussittuna ilman, että itse on ollut edes katsomassa?
- Anonyymi
No ei nyt sentään pillu spermassa, on sentään kumua vaatinut käytettävän. Tyydyttynyt, hyvin pidetty ja tyytyväinen, tietää olevansa asemassa mihin kaikki ei saa lupaa tai uskalla. On se vain mukavaa seuraa, ja saa kuulla vähän tapahtumista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.583693Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j723075Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin532271Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.131503Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m651259- 861136
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?1981Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä23961Huippu, kaupunki ostaa hotellin
Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä55945- 47932