Ymmärrän kiihottumisen ryhmäseksissä, oman naisen jakamisessa, jopa cuckoldissa vaikkein siitä itse innostu. Mutta mikä nautinto kaikenlaikkiaan tulee siitä, jos naisesi on käynyt nussimassa muita ja tulee pillu spermassa kotiin?
Ei ole vittuilua, vaan aitoa halua tietää ja ymmärtää mitä joku siitä saa itselle.
Ei ole vittuilua, vaan aitoa halua tietää ja ymmärtää mitä joku siitä saa itselle.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miettinyt ja kommentoinut aihetta täällä monen monta kertaa itsekin. Aina on parinvaihtajia ollut, uutuudenviehätys on ihan perus evoluution tuoma ominaisuus. Coolidge efekti varmasti isona moottorina taustalla mutta väitän myös että internet valtavirtaistanut mm tämänkin fetissin. Iltalehdet jne kirjottelee jatkuvasti otsikoita tyyliin "Minna harrastaa seksiä vieraiden miesten kanssa kun Jari hoitaa lapsia kotona".
Joku kiksi siitä tulee aisurille kun toinen painaa menemään omaa vaimoa. Itse en todellakaan antaisi. onneks oma vaimo tehnyt harvinaisen selväksi että siihen touhuun se ei halua lähteä. Kaikkea muuta pervoa kyllä on halukas tekemään oman katon alla :)
Suuri osa anonyymipalstojen ja viesteistä ja keltaisen lehdistön artikkeleista, jotka ovat totutun sekä järjen vastaisia, on fémakkojen lietsoman miesvihan ja katkeruuden tuotosta.
Höpsistä.
Cuckold (substantiivi): Mies, jonka vaimo on uskoton.
https://www.merriam-webster.com/dictionary/cuckold
Wittol (substantiivi): Mies, joka tietää vaimonsa uskottomuuden mutta sietää sen.
https://www.merriam-webster.com/dictionary/wittol
Kerro oma ajatuksesi?
Tuota minäkin olen tuumaillut. Ja ymmärrän hyvin, ja myös tietenkin hyväksyn vaikkapa katselun vierestä, kun vaimoani nai vieras.
Älä mene vielä... oletko mielestäsi alistettu tuossa tilanteessa, kun katselet vaimoasi naimassa vieraan kanssa, vai katseletko innosta puhkuen... tai no kiihottuneen ?
Aivan vapaaehtoisesti katselen, enkä tunne että minua siihen millään tavoin pakotettaisi. Ja toisaalta, jos ei noin olisi, ei vaimokaan moiseen ryhtyisi. Siis meillä tämä on yksityisoikeudellisen sopimuksen mukaista toimintaa :)
Jotkut katselevat pornoa ruudulta ja sinä katselet livenä, onhan siinä ero. Ja vielä vaimosi on päätähtenä.
Noissa iltapäivälehdissä tarvitaan myyviä juttuja. Ja aina löytyy joku poikkeava yksilö haastateltavaksi. Vaikka hän olisi ainoa yksilö Suomessa tuota laatua, niin asiaa yleistetään.
Mikä on se pohjimmainen nautinto, kun tietää naisen tulevan kotiin nussittuna ilman, että itse on ollut edes katsomassa?
No ei nyt sentään pillu spermassa, on sentään kumua vaatinut käytettävän. Tyydyttynyt, hyvin pidetty ja tyytyväinen, tietää olevansa asemassa mihin kaikki ei saa lupaa tai uskalla. On se vain mukavaa seuraa, ja saa kuulla vähän tapahtumista.