Mies, miten poikana ja aikuisena olet suhtautunut isäsi siittimeen?
Oletko vertaillut omaasi tai muihin miehiin?
Oletko ihaillut ja ollut ylpeä?
Oletko ahdistunut / ärsyyntynyt, jos ei olekaan ollut yhtä iso tai samanlainen?
Oletko keskustellut isäsi kanssa siittimistänne?
Isän siittimeen suhtautuminen
21
1005
Vastaukset
- Anonyymi
En mitenkään. Miesten siittimet ei ole koskaan kiinnotaneet. Äidin pillua sen sijaan tuli poikana saunassa vilkuiltua.
- Anonyymi
Mulla käy kyllä monesti niin että kattelen sivu silmällä. Oha se palio isompi ku mulla.
Poika 16v- Anonyymi
Mä oon katsellut aina isän kalua. On sillä isompi kuin mulla, vaikka mullakin jo kohtalaisen kokoinen, kiva katsella isoa velttoa kalua ihan läheltä, en sitä seisokissa ole usein nähnyt. Oon aina vertaillut sen kokoa ja näköä, on aikalailla samannäköisetkin, terskakin aina paljaana, esinahka pysyy ain takana. Joskus ollaan kaluista jotain juteltukin.
- Anonyymi
Tulee sitä kyttäiltyä. Oon muutaman kerran nähnyt sen isän vehkeen täyesä latingisa niin sanoakseni
19v - Anonyymi
Homoa kytätä toisten miesten kulleja
- Anonyymi
Ei edes ole. Kertoo epävarmuudesta, jos homottaa luonnolliset asiat. Luonnollista on, että miehet vilkuilevat ja vertailevat kalujaan koko ikänsä.
- Anonyymi
Nuorena on kattona ja ihailu ku on ollu iso. Useesti oon nähny täydessä koossa esim saunassa mut kyl enemmän tullu äitiä ja isosiskoa vilkuiltua siellä. Ovat kummatkin pantavia, ja usein fantasioinu heistä runkkaillessa. Kerran myös 14-v nähny ku isosisko panee kahden sen kaverin kaa ku oli ovi jääny heillä auki, päätin kurkata ja sit näin koko toimituksen ja kännykällä myös sen kuvasin. En jääny kiinni. Kerran samallailla tehny ku nähny isäni ja äitini panemassa ollessani 14-v, en sitä tosin kuvannut mutta runkkaain kyllä, enkä siitäkään kiinni jääny. Nykyään usein runkkaan ja katson isosiskoni panemis videota jossa sen kaverit valkoinen ja musta (poikaystävä nykyään) pane sitä. Arvioisin mustalla olevan 17cm ja valkoisella 15cm. Videolla isosisko on 16-v ja valkonen kaveri 18-v, musta 20-v.
Olen usein vertaillut mutta vain tämän mustan kaverin kyrpä ollu pidempi, isälläni oli siis arviolta 15cm. Mulla on siis 16,5cm, ja olen ylpeä ollut ja kaikki tytöt(5) sekä naiset(2) tykänneet. Isäni kanssa olen 14-v saakka siirtymistä juteltu ja ollaan aloitettu salainen harrastus ku olin 15-v. Me siis katotiin yhes pornoo, tai meille tuttujen tyttöjen/ naisten mahdollisimman vähäpukeisia kuvia jota vain löysimme, samalla omaa ja toisen kyrpää runkaamalla. Omaan myös toistemme kyrpiä imeskelyyn ja sisään tultu, isän sperma on hyvää. Hän on myös kehunut omaani sekä myös kaluni kokoa. Anaaliseksiä ei olla tehty, koska kumpikin heteroita. Kun oli 17-v mä ja mun isä oltiin kotona kahestaan ku naapurin silloin 22-v tyttö tuli pyytämään meiltä apua kun ulkona oli kylmä ja hän oli unohtanut avaimet kotiin, ja kotiin tulisi vasta huomenna joku. No se nukku sit meillä ja me käytiin myös saunassa, sa siitä sit jotenki se alko, että sitä isän kaa alettiin pane yhes, ja olimuuuten kivaa. Nykyään se on meidän salaisuus josta äiti tai kukaan muukaan ei tiedä, että aina välillä käydään isän kaa panee sitä naista. Olen nyt 19-v ja voin sanoa että elämä hellii. Mul on myös tyttöystävä joka ei tiedä mitä salisia asioita isäni kanssa puuhaan (kolmenkimppa ja runkkusessiot kahdestaan), ja isälleni olen tyttöystävästäni ottamiani alaston kuvia ja meidän pano videoita( salaa kuvattu kuvat ja videot) näyttänyt ja niille yhdessä runkkailtu, isän mielestä tyttöystäväni on kaunis. Hän on 18-v ja me alettiin seurustelee 1,5v sit. - Anonyymi
Tuli kyllä poikana katseltua isän kullia usein, varsinkin saunassa. Ja vielä aikuisenakin katselen, kun poikkean saunomassa sen luona. M55
- Anonyymi
Ja miten suhtaudut siihen? Onko pysynyt voimissaan vai alkanut nahistua, niin kuin joillain vanhoilla ukoilla käy?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja miten suhtaudut siihen? Onko pysynyt voimissaan vai alkanut nahistua, niin kuin joillain vanhoilla ukoilla käy?
Kyllä se vielä ihan voimissaan, viriili ukkeli
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä se vielä ihan voimissaan, viriili ukkeli
Taitaa syödä sinisiä pillereitä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa syödä sinisiä pillereitä?
No ei ole ainakaan myöntänyt, enkä kyllä epäile. Muutenkin hyvässä kunnossa ikäisekseen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No ei ole ainakaan myöntänyt, enkä kyllä epäile. Muutenkin hyvässä kunnossa ikäisekseen
Mahtava kuulla. Eli kyrpä seisoo vielä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mahtava kuulla. Eli kyrpä seisoo vielä?
Kylllä joo, hyvin seisoo vielä
- Anonyymi
Tottahan se on, että kaikilla pojilla on jonkinlainen suhtautuminen isänsä, isäpuolensa tai muun isähahmonsa siittimeen. Usein ihaileva ja kiinnostunut ja varsinkin vertaileva.
- Anonyymi00018
Olen aina ihaillut pikkupojasta asti kun on niin iso ja komea kulli. Mutta harmittaa ja vituttaa kun ei itselle periytynyt yhtä iso kuningasmulkku.
- Anonyymi00019
Jossain artikkelissa sanottiin että kullin koko ei periydy vaan johtuu jostain sikiöajan hormoneista. Meidän suvussa on vain kyllä kaikilla miehillä isot. Isällä oli iso ja ukilla oli todella pitkä. Lapsena naurettiin ku se oli sellainen todella pitkä kurttuinen letku. Itsellä ja veljilläni on myös todella isot, varsinkin nuoremmalla veljellä. Varmaan lähes 30cm.
- Anonyymi00020
Millä vuosikymmenillä ja millaisella seudulla olette syntyneet ja kasvaneet? Ympäristötekijätkin voivat vaikuttaa. Jos olette syntyneet ns. hyvään aikaan ja kasvaneet hyvässä paikassa, missä testosteroni on päässyt kukoistamaan? Ja jos isokullisuus periytyy sekä isän että äidin suvuista?
- Anonyymi00022
Anonyymi00020 kirjoitti:
Millä vuosikymmenillä ja millaisella seudulla olette syntyneet ja kasvaneet? Ympäristötekijätkin voivat vaikuttaa. Jos olette syntyneet ns. hyvään aikaan ja kasvaneet hyvässä paikassa, missä testosteroni on päässyt kukoistamaan? Ja jos isokullisuus periytyy sekä isän että äidin suvuista?
70 luvulla, Pohjoisessa maaseudulla.
- Anonyymi00021
En ole vertaillu mu jos haluat että muut vertailee itseään sinuun yleinen sauna on siihen paras paikka voit samalla vertailla itseäsi muihin
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt343269Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441619Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö191001Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32989- 59953
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22948Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37860Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36813Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173803- 48719