Olisihan se mukavaa olla Aatamin asussa vaikka kylässä jossain pääkaupungin seudulla. Senioriparit naturistit haaveena, kun itsekin vanhempi.
Seuraksi65
Anonyymi-ap
6737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ihana idea 😁
Samaa mieltä, nämä ”nuoret” ovat myös kohta vanhoja ja raihnaisia. Todennäköisesti pahemminkin.👍
No mistäs sä kurppa nyt kilahdit. Onko tuo päivittäistä. Pitäskö su mennä jo lääkäriin.
Juu kyllä olisi mukavaa. Ei kovin usein ole alastonta seuraa ollut, mutta mukava se olisi. Itse 50+, ja nauttinut alastomuudesta aina.
Kiva käydä kylässä kahvilla ja olla alasti. Aika nuorena poikana kävin ekan kerran. Tuttu mies pyysi kahville. Oli aamu takki päällä, ja jossain vaihessa kysyi häiritseekö jos ottaa sen pois, kun oli aika lämmin. Sanoin että ei se häiritse. No riisui sen ja alla ei ollut mitään, ja kalussa hiukan jäykkyyttä. No sehän pisti nuoren pojan silmään, ja tuntui omassakin kalussa värinää. MIes sanoi että voit sinäkin riisua jos haluat, kun on aika lämmin. No en mä mikään ujo ollut, joten riisun vaatteet pois. Kaluhan oli jo ehtinyt jäykistyä kunnolla. No siinä sitten kahviteltiin ja istuttiin, ja telkkarista urheilua katseltiin. Kiva oli siinä ihan vaan olla rennosti alasti ja kalu kovana. Ei ekalla kerralla muuta, mutta kun usein kävin, niin alettiin siinä sitten mm. runkkailemaan, ja enemmännkin. Kiva muistella näin jo yli 5kymppisenä niitä aikoja.
Oisko Kik seuraa?