MTK ja sen puheenjohtaja.

Ei tullunna meijän Antista uutta puheenjohtajaa tuottaja järjestöön. Harmin paikka, kun Antti teki kaikkensa ja on niin kansan suosiossa pohjois pohjanmaalla. Miksiköhän ei päässy jatkoon?
3535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Väärä puolue. Nyt vois Antti hoitaa tän kunnan häpeällisen opettajan kiusaamisjutun, koko maa nauraa Sieville. Koivisto pois jo viimein sieltä yläkoulusta. Hän voi siirtyä lukioon, siellä ei ole niitä pahankurisimpia yläkoululaisia ja muutenkin pahin teiniaika ohi. Liian monta opea ja perhettä on jo joutunut kiusaamisen kohteeksi. Eikä aihe taida Antillekaann aivan vieras olla.

Äänestä

Koko maataloushan pitää kuulemma lopettaa Pohjois-Suomesta, niin pitäähän pomonkin olla sieltä.

Äänestä

Eipä Annti ääniä saanut kovinkaan monta. miksi no joo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei tullunna meijän Antista uutta puheenjohtajaa tuottaja järjestöön. Harmin paikka, kun Antti teki kaikkensa ja on niin kansan suosiossa pohjois pohjanmaalla. Miksiköhän ei päässy jatkoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu