Kim on lähettänyt sinisiä pillereitä Venäjän väestönkasvun lisäämiseksi ja miehisyyden ylläpitämiseksi. Uusia sotilaita tarvitaan, vaikka lumepillereiden avulla sivuvaikutuksineen. Iki-ihana Zaharavovkin voi pian huomata äänensä madaltuneen altosta bassoksi.
P-Korean Kim pelasti Venäjän. Kim on lähettänyt sinisiä pillereitä Venäjän.
5
149
Vastaukset
- Anonyymi
Saa nähdä, tuleeko jälkikasvusta enempi Kimin näköisiä kuin Putinin?
- Anonyymi
Kim on paremman näköinen. Niin pyöreät kasvot kuin kuu tai aurinko taivaalla. Sehän on kasvoille ihanne muoto Aasiassa.
- Anonyymi
Venäjän ja Pohjois-Korean yhteistyö on hyvä esimerkki miten äärioikeisto ja äärivasemmisto ovat lähellä toisiaan. Tosin nyky-Venäjässä on aimo
annos kommunismia. - Anonyymi
Puterin Venäjä alkaa muistuttamaan pitkälti samalta kuin sulkeutunut Pohjois-Korea. Tämähän olisi hyvä asia, kaikki rajat Venäjälle kiinni ikiajoiksi.
- Anonyymi00006
Kuumat kuvat ja chatti täällä 🔥 Tsekkaa! https://Lily.hoty.lat/Lily#/?/?/hbxcbgnc4
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17310641Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8510149Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1077082Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325589- 1825283
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784416- 872982
- 1712885
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1212870Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662691