Miten pukeutua seksijuhliin ?

Anonyymi-ap

Olen nainen 46 v., vatsa pullottaa, tissit roikkuvat, häppärit samoin, reisissä on selluliittiä. Miten pitäisi pukeutua, normit seksihepeneet ei istu ja lastikkaan ei kehtaa mennä ?

7

569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No ei kai sinne ole mikään pakko mennä jos ei ole itsestä hauskaa! Kyllä niitä epätoivoisia äijiä löytyy muualtakin ihan jonoksi asti jos kyse on patukan puutteesta!

    • Anonyymi

      Eiii… tuossa kunnossa. Älä mene!

    • Anonyymi

      Vaatetuksella tuon nuo ongelmat voi peittää ja tämä on minullekin ollut ongelma. Ylhäältä alaspäin, ritsikat kiiltävät sivuilta ja alta tukevat, mustat, lantioliivi kiiltävä, riittävän korkea ja tukeva, musta sukat siihen ja sitten samaa sävyö mustat pikkarit joustavaa, mustaa ja kiiltävää kangasta. Tämän päälle shapsit, sellaiset joita stripparit käyttävät, sivuilta vyötärölle ulottuvat edestä avonaiset takaa, jos pylly roikkuu, kantsii olla korkeammat, vielä n 10 - 15 cm leveä vyö tukemaan vatsaa. Jalkaan korkkarit. Shapsit voi tehdä itse vanhoista farkuista. Musta nahkatakki ja kaulaliina kruunaa kaiken. Jos aikoo harrastaa seksiä, niin ei kannata riisua mitään, no ehkä tuo nahkatakki. Sen lemmentyökalun voi omalla kädellä ohjata pikkareiden puntista sisään, kyllä se siellätäkin hyvin jyystää.

      • Anonyymi

        Voi olla loppuillasta hiukan pikkarit kosteana, mutta se kuuluu asiaan.


      • Anonyymi

        Mulla on Woman Sexy Open Crotch Jeans. Vetoketju aukeaa edestä ja takaa. Pikkarit on silti kivat alla.


    • Anonyymi00007

      Mene osallistu omana itsenäsi pue ne vaatteet jotka katsot sekisikkääksi anna muiden kommentit olla älä kommentoi kaikki on kauniita niin naiset kun miehet osallistu et häviä mitään

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1334
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      51
      1279
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      105
      1085
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      115
      999
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      52
      636
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      142
      599
    7. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      552
    8. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      538
    9. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      495
    10. Valehtelu

      Oletko valehdellut kaivatullesi?
      Ikävä
      71
      473
    Aihe