Kauneusleikkaus

Anonyymi-ap

Kolmen lapsen synnytyksen jälkeen vaimo oli masentunut, 48 v. ikää, 15 kg ylipainoa ( 155 / 80 ) , tissit isot, mutta roikkuivat navan kohdalla, varsanahka lötsä ja vagina kuin 5 leivän uuni.

Ensin lenkille ja ruokavalio kuntoon, sitten tissit pienennettiin ja nostettiin 15 cm.ä ylöpäin, löysä vatsanahka leikattiin pois ja pimppi rempattiin. Nyt vaimo painaa 47 kg ja juoksee cooperia 3000 metriä. selluliitit ovat sulaneet ja vagina on kuin nuorella tytöllä. Kyllä kannatti maksaa 32000,- €.

11

477

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuliko tiukka ?

      • Anonyymi

        Mitä hömöjä kyselet, " vagina, kuin nuorella tytöllä".


    • Anonyymi

      Minun vaimolleni tehtiin suunnilleen samanlainen kauneusleikkaus, kuin tuolle AP-n vaimolle. Lääkäri kysyi englanniksi, miten iso penis mulla on ja näytti erilaisia mittakuvia, taisin silloin antaa vähän liian pienet mitat. Tuli suulta niin kireä, että vielä 5 vuoden jälkeenkin mutteri oikein lupsahtaa sisään. Mutta on se kyvä. Vaimo puolestaan valitsi yleisilmeen valokuvien parusteella. Nyt hän on sellainen viivapillu omasta mielestään.

      • Anonyymi

        Kauanko on saikkua tuollaisen operaation jälkeen ?


    • Anonyymi

      Kahdessa osassa leikkailtiin, töihin voi kyllä mennä 3 viikon päästä, mutta selibaattia joutui pitämään 8 viikkoa.

      • Anonyymi

        Normaalia on, että noita rintojen leikkauksi ei voida tehdä samanaikaisesti vaikkapa tuon alapään kiristykse tai kohdun laskeuman korjjamisen kanssa. Aika hyvin on onnistunut, jos tuosta AP.n jutusta selviää kahdella leikkauksella.


    • Anonyymi

      Mitenkäs tuollainen pillunkiristys tehdään?

      • Anonyymi

        Kysy lääkäriltä, kyllä asia siellä selviää.


    • Anonyymi

      No niinhän minä hieman aavistelin.

    • Anonyymi

      Käyp katteeks, meidän muiden tyytyminen halvempaan !

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      34
      3134
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      71
      2205
    3. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      182
      2035
    4. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      124
      1988
    5. Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?

      Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut
      Maailman menoa
      16
      1839
    6. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      106
      1607
    7. Purralla luistaa hihna isolla pyörällä

      Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä
      Maailman menoa
      34
      1470
    8. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      222
      1269
    9. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      92
      1257
    10. Poliisioperaatio

      Pääsiäisenä...... ja sit kahvila suljettu???
      Somero
      22
      1143
    Aihe