kommnisti mielenosoittajia itsenäiyyspäivänänä. Jo kolmas vastaava, nyt supistettuna, säilyykö tämä kommarilta? Laitan illalla uudelleen jos poistaja toverin huki päättyy.
Töölöntorin asukkaita lähtee pakoon
14
150
Vastaukset
- Anonyymi
Poistakaa aloitus koska se ei sisällä lainkaan palstan aiheeseen liittyvää asiaa vaan on persutrollin uhittelua.
- Anonyymi
"Kommnisti" mainittu, siis persutrolli!
- Anonyymi
Vastaa meille kaikille: MITEN tämä aloitus liittyy mitenkään tähän palstaan? Onko keskustalaiset kommunisteja, vai miksi laitoit tämän tälle palstalle?
(Suurella kirjoitetut eivät huutamista, vaan olennaisen korostamista, jos satut lukemaan viestini pikaisesti.)
Kirjoita jonnekin SKP:n palstalle tällaisia aloituksia; nämä eivät mitenkään liity palstan aiheeseen!!!
Olettaisin, että erityisesti KESKUSTALAISILLA Suomi24:n ylläpidossa olisi vahva motiivi poistaa tämän kaltaiset, palstan siisteyttä häiritsevät aloitukset. TOSIN ylläpito tekee TYÖTÄÄN, eli valvoo palstan sääntöjen noudattamista, joten aivan varmasti myös muita puolueita äänestävät tulevat poistamaan tämän aloituksesi, jos siitä ilmoitus tehdään. Minä en ilmoitusta tee, koska toivon sinun joskus edes huomaavan PALAUTETTA kirjoituksistasi, jotta vihdoinkin YMMÄRTÄISIT, miksi kirjoituksiasi poistetaan.(Suurella kirjoitetut eivät huutamista, vaan olennaisen korostamista, jos satut lukemaan viestini pikaisesti.)- Anonyymi
Kaikki sonta kelpaa!!!
- Anonyymi
Tämä keskustalaisten palsta, keskustalaiset sanoo mielipiteensä omalla palstalla.
Eikö saisi sanoa ? miksei saisi. Sano kommunisti kun vaadit poistoon.- Anonyymi
Et sinä persutrolli edelleenkään ole minkään sortin keskustalainen.
- Anonyymi
Tietenkään se mitä tapahtuu Töölössä ei kuulu palstalle jonka aihe on Keskusta ja sen harjoittama politiikka.
Oletko aivan idiootti? Vaikutat hyvin tyhmältä kun et tajua ilmiselvää asiaa. Toisaalta tuo naurettava aloitus virheineen kertoo totuuden, että olet pelkkä vähä-älyinen persutrolli ja asut perämammarissa jonne äityli sinut ruokkii. - Anonyymi
Kerro nyt REHELLISESTI (jos osaat), MITEN aloituksesi liittyy Suomen Keskustaan?!?
Suomi24:n palstojen idea on se, että palstoilla puhutaan palstan aiheesta. Jos haluat keskustella kommunistien mielenosoituksista, mene KOMMUNISTIEN palstalle niistä kirjoittamaan!
Suomi24:n palstojen idea ei ole kuvaamasi kaltainen, että esimerkiksi Suomen Keskustan palstalla itsensä keskustalaiseksi kokevat kirjoittavat kaikenmaailman pitsinnypläyksistä, vaan palstan AIHEESTA!
Suomi24:n ideana ei myöskään ole, että jollain palstalla palstan aiheen ideologiaa kannattavat saisivat MINKÄÄNLAISTA etua, omistajuutta tai vastaavaa palstan keskustelusta. JOKAINEN voi keskustella palstan AIHEESTA, kunhan keskustelee palstan AIHEESTA. - Anonyymi
Ei tämä ole mikään keskustalaisten palsta vaan palsta millä kaikki saavat sanoa mielipiteensä kunhan se liittyy pastan aiheeseen.
- Anonyymi
Komnistit sylkee töölöläisten päälle.
- Anonyymi
Poistakaa aloitus koska se ei sisällä lainkaan palstan aiheeseen liittyvää asiaa.
- Anonyymi
Älä valehtele aloittaja-persutrolli. Kukaan ei lähde Töölöstä yhtään minnekään. Miksi lähtisikään.
- Anonyymi
Samaa mieltä. Riittää, että vetäytyy omaan asuntoonsa ja lukitsee ovensa.
- Anonyymi
Poistakaa aloitus koska se ei sisällä lainkaan palstan aiheeseen liittyvää asiaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1746686Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1053146Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041865Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am621649- 181524
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?361354Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111310- 621210
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151203Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751143