Jäi kinkku ostamatta k kaupasta

ei ollut tarjolla kuin atrian pallien pienennys transu woke agenda atria kinkkuja ei saatana en varmasti osta!!! Onneksi löytyi normaali kinkku toisesta kaupasta!!!
3791
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo on miehen puhetta!

Äänestä

Kannattais ottaa lääkkeet ajallaan niin välttyisi noilta vieroitusoireista.

Äänestä

Otahan Hannes vähä happee. Kohta lomat ohi ja pääset taas töihin krapulassa varastelemaan muiden eväitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ei ollut tarjolla kuin atrian pallien pienennys transu woke agenda atria kinkkuja ei saatana en varmasti osta!!! Onneksi löytyi normaali kinkku toisesta kaupasta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu