Pariskunta etsii nasta

Anonyymi-ap

Pariskunta etsii naista ensimmäiseen bi ja ryhmäseksi kokeiluun.
Mies haluaa katsella ensin naisten välistä seksiä ja ehkä lopuksi osallistua.
Onko halukkaita, oltava täysin luottamuksellista.
Naisen oltava 20-50 vuotias
Varsinais- suomi

7

409

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Heippa, olen 42v rva, tosi ,erittäinkin halukas saamaan sexiä rakakastelemaa naisista sexiä rakkautta.
      Olen mielestäni kivan tyylikkää näköinen nainen.
      Olen rintava jokusen verran tanakka pyöreä peppuni.
      K-suomesta.

      • Anonyymi

        Tulipas sieltä katkeran ämmän vuodatus.


    • Anonyymi

      Hei ! Toi vaikuttaa tosi kiihottavalta , olen bi rva, 41v olen mielestäni tyylikäästi pukeutuva jopa sexikäästi mieheni hyväksyy nauttii tilanteestani. Että miehet vieraat ottaa mua, kuten on joitakin tosi osaavia jopa rajujaki bi naisia rva,rajun rakkauteen. Olen jonku verran tanakka takapylly.
      Voisitko ajatella tälläistä tyylipakkausta.
      Odotan himolla.

      • Anonyymi

        Ryhävalas sä oot


      • Anonyymi

        Hei! Ajattelimme tätä kirjoitustasi rva 41v, toi olemuksesi kiihottaa kerrot oler tyylipakkaus,tanakka takapylly.Meitä kyllä nyt iski himo,saada sut rva tosi käsittelyyn. Saisit tosi rajua käsittelyä, niin mieheltä kui bi-sexi naiselta joka on hurja ottaa vierasta noista.
        Sillä meillä vaimo rva on tosi urheilullinen, harrastaa judo painia voimailulajeja. On 183cm noi 90kg tosi lihaksikas nainen rva, On hirvee hirvee Himo kiimanen
        Naine Tosi Jimo Vitustas,Myöskin hän on raju ottama
        Vieraita naisia rva, ei sääli yhtää kuinka ottaa vierailta naisilta rajuin ottei vittua,osaa kurittaa rääkätä vierasta noista. Tulet kärsimään mutta myös nauttimaan, myös siitä kuin miehet nussii sinua säälimättä. Tämä tästä aluksi.


    • Anonyymi

      Hei! Etelä-suomesta Rva 45. Myynti edustaja. Tällainen juuri kiinnostaa kiihottaa ihan valtavasti.
      Olen niin kiinnostunut,bi sexi jutuista , tosi tuskaisen himokkaasta rakastetusta,vaikkapa rajustaki toiminnasta, vaikkapa niin että olisin rajun rakastelun kohde.
      Kuin ryhmä sexi kiihottaa kiinnosta en vielä ole miestäni saanut syttymään,tosin hän ei vastusta vaikka mä osallistuisin ryhmä sexi orgioihi.
      Olen mielestäni fiksu siisti,tyylikäs rva pukeutuu tyylikkäästi,työni vuoksi. Tän verran valaisen, minulla on salaisia rakkaussuhteita, niin vapaitten mieste kanssa, kuin ukkomiesten kansakin.
      Olen siisti täydellisen terve rva sukupuolisista asioista. Ulkomuoidoiltani hivenene tanakka takapyllynen rva 162cm 73kg erittäirintava.
      Jos kiinnostaa,tällainen rva Olen.

      • Anonyymi

        Semmonen rapaperse olet hähähää


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      289
      8174
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      189
      4392
    3. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      30
      2617
    4. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      187
      2541
    5. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      97
      2123
    6. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      51
      1686
    7. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      54
      1617
    8. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      19
      1531
    9. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      342
      1294
    10. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      167
      1273
    Aihe