https://youtu.be/9erISyWPnM8?si=5jpi925h_9JWaG2z
Näyttäisi metsämanille olevan pihapuiden kaatokeikka Enolan pihassa, sen verran ikääntyneiltä pari koivun ronttia rakennusten vieressä näyttää.
Metsämanille keikka
6
237
Vastaukset
- Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=zLDkW8suH2g
Mestarilla riittää kaadettavaa.- Anonyymi
Lahomäelle taas pohdittavaa kun ryyppä luukussaan yksin.
- Anonyymi
Joo, siellähän oli mönkkärin jälet tullen mennen hennossa lumessa. Käytiin varmaan arvioimassa pusikkoa ja muorilla oli yöllä vatta sekasin sekä etonut, ei oksettanut, aamupv ei tullut oksennusta jnejne, otti tuostakin muorista selvän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lahomäelle taas pohdittavaa kun ryyppä luukussaan yksin.
Lahopäätä v'tuttaa kun miehestä tuli vain luukussa makaava nettir'nkkari.
Jo ensimmäisellä luokalla nähtiin ettei sinusta miestä koskaan tule, laiska kötky jo silloin.
- Anonyymi
"Joo, siellähän oli mönkkärin jälet tullen mennen hennossa lumessa. Käytiin varmaan arvioimassa pusikkoa ja muorilla oli yöllä vatta sekasin sekä....."
Uskovainen nainen vehtaa pakanan kanssa, sais kyllä hävetä yöllisiä mönkkärin jälkiä pihatien lumessa.
Kihlat, vihille ja sltten vasta peuhaamaan peiton alle!- Anonyymi
Takkoopäin nylkyttää jotta ei nuama näkys.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353