Mistä johtuu, kun yritän mennä YLE uutissivuille, niin minun virus ja VPN eivät päästä. Toteavat YLE sivujen olevan tietoturvariski?
Vakoileeko YLE sivustojen kävijöitä?
===========================================================
Jos saat virheilmoituksen Varoitus: mahdollinen tietoturvariski, tutustu artikkeleihin Tämä yhteys ei ole suojattu -varoitus ja Virheen "SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER" ongelmanratkaisu.
Suojatun yhteyden muodostaminen epäonnistui
Tapahtui virhe oltaessa yhteydessä osoitteeseen yle.fi. PR_END_OF_FILE_ERROR
Virhekoodi: PR_END_OF_FILE_ERROR
Avattavaa sivua ei voida näyttää, koska vastaanotetun datan alkuperää ei kyetty varmentamaan.
Ilmoitathan ongelmasta sivuston omistajalle.
YLE sivuilla tekninen ongelma......
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Mikä olikaan puoluekantasi? Ei kai vain Per...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 498100
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/1326698Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka593889Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu933864- 1033650
- 553253
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod743235Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint362608IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2322479- 531744