Mitä virkkeitä seksiin tai ideoita olette saaneet suomi 24 / seksi palstalla olevista kirjoituksista ?
Virikkeitä suomi 24 keskustelupalstalta
Anonyymi-ap
9243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sen idean olen saanut, lähtemättömänä, että pitää aina valita erittäin nuori kinkku, ei missään nimessä wanhusnaista eikä ikänaista.
vanhempi nainen on kokeneepi
Tavallisimmin wanhusnainen ei ole kokeneempi. Se ei ole kokemista kun yhtenään toistetaan samaa jyystö. Vanhempi nainen on raihnaisempi ja yleensä käytetympi/kuluneempi, kuin nuori teininainen.
Kertoo itse kuiva kurppa
Eninmäkseen tämä on täyttä roskaa. Mutta... poikkeus vahvistaa säännön, täällä on muutama todella taitava kirjoittaja. Ja kyllä täytyy myöntää, että muutamista kirjoituksista on löytynyt inspiraation lähde.
Olen lukenut näitä vaimolle ja kyllä jostakin jutusta heräsi keskustelua.
Toisaalla olen täällä kertonutkin. Täällä oli pari juttua ruotsinlaivalla vilauttelusta. Toinen vähän laajemminkin kerrottuna. Vaimo lueskeli näitä, kerran minulle ääneenkin ja kiihottui selvästi.
Vähän leikkipuheena, että mitäs jos mekin.
Siitä tulikin sitten varattua laivareissu pääsiäisenaikaan.
Hytissä matkalaukkuja purkaessa huomasin vaimon ottaneen mukaan sörtsyjä alusasuja ja pari tosi lyhythelmaista mekkoa.
Näiden kirjoitusten innoittamana, vilautteluksi meni vähän laivan portaikossa, kasinon puolella ja varsinkin tanssilavalla. Neljän äijä porukka pääsi nauttimaan tanssilavan vierellä istuessaan oikein kunnolla vaimon paljaasta pinnasta ja minä sain hytissä kerrankin oikein kunnon kiimassa olevalta naiselta tosi kuumat kyydit.
Spedellä taas jutut ku juosten kustuja buaahaa
No hyvä että itsekin myönnät sen buahaaa. Vaihda nyt vaippa, käy pesulla. Pyydä äiti avuksi, ellet itse osaa.