Haluaisin keskustella

Anonyymi-ap

projektin aloittajien kanssa siitä miksi hei eivät kysyneet mitään minulta ennen projektin aloitusta! Se on ihan käsittämätön asia minulla, koska sellainen toiminta oli täysin väärää ja vahingollista! Olen varma ettei yksikään heistä olisi halunnut itseään niin kohdeltavan kuin minua kohdeltiin! Ennen projektia en koskaan voinut edes kuvitella voivani niin pahoin kuin projektin aikana ja kuolema ei ollut ennen projektia ollut koskaan mielessä! Viimeisten kuuden vuoden aikana se on ollut usein mielessä! Älkää enää jatkako sitä, koska se on saanut minut voimaan huonoimmin koko elämäni aikana! Olen täynnä syvää surua huonosta kohtelusta ja siitä etten saa tehdä itselle mieluisaa työtä! Minulle on täysin varmaa etten enää koskaan halua auttaa minkään ikäistä ihmistä, koska se toisi projektin aina mieleen ja sisin ei enää kestäisi sellaista!

6

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kunpa uskaltaistte tulla omilla naamoillanne esiin, te joiden takia menetin aivan liian monia hyviä vuosia! Tekin projektille luvan antaneet ette ymmärrä inhimillisyydestä mitään, koska jos olisitte ymmärtäneet, ette olisi aloittaneet projektia koskaan minulta mitään kysymättä! Osaatteko edes yhtään hävetä? Teitte kamalimman asian minkä voi ihmiselle tehdä, koska luulitte tietävänne paremmin kuin henkilö itse mikä on juuri hänen näköistään elämää! Olette minun näkökulmasta katsottuna pahoaj ihmisiä!

      • Anonyymi

        Ainoa vaatimus on se, että minulle korvataan menetetyt palkat ja myös se, ettei minulle enää tyrkytetä edes yhtä uutta ystävää koskaan! Jos projekti jatkuu, se on yhtä kuin haluatte minun elämän päättyvän! Olen voinut todella huonosti koko projektin ajan, enkä jaksa sitä enää yhtään! Tuntuu siltä ettei kukaan ole koskaan pystynyt asettumaan minun asemaani ja olette vain halunneet satuttavan minua vuosi vuodelta yhä pahemmin, koska ette toistuvista pyynnöistä huolimatta ole lopettaneet sitä! Onko niin ettette halua minun voivan paremmin??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ainoa vaatimus on se, että minulle korvataan menetetyt palkat ja myös se, ettei minulle enää tyrkytetä edes yhtä uutta ystävää koskaan! Jos projekti jatkuu, se on yhtä kuin haluatte minun elämän päättyvän! Olen voinut todella huonosti koko projektin ajan, enkä jaksa sitä enää yhtään! Tuntuu siltä ettei kukaan ole koskaan pystynyt asettumaan minun asemaani ja olette vain halunneet satuttavan minua vuosi vuodelta yhä pahemmin, koska ette toistuvista pyynnöistä huolimatta ole lopettaneet sitä! Onko niin ettette halua minun voivan paremmin??

        Kiusaamiselta se kaikki on jo kauan tuntunut!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiusaamiselta se kaikki on jo kauan tuntunut!

        Tässä nyt kirjoittaessankin sydän muljahtelee miten sattuu! Voin todella huonosti. Ainoa asia mitä kaipaan ja haluan on saada tehdä mieluisaa osa-aikatyötä. En pidä sillä tavalla ihmisistä, että haluaisin tutustua keneenkään! Se ei ole minun näköistä elämää!


    • Anonyymi

      Halun ehdottomasti että minä ja perheeni saadaan elää rauhassa ilman vääryyttä ja kiusaamista! Ilman salakuvaamista ja mustamaalaamista! Aina kun sitä on tehty itselle olen takuu varmasti pistänyt palauttavaa takasinpäin!
      -teepussi

    • Anonyymi

      Voit aloittaja niin huonosti, koska koko ajan vellot vain samoissa menneissä tapahtumissa, jotka mielessäsi paisuvat todella suhteettomiin mittasuhteisiin. Jos et ole vielä terapiassa, suositten sinne hakeutumista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4367
    2. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      111
      4189
    3. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      42
      4100
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      67
      3953
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3374
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      67
      3269
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3241
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1592
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1531
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1140
    Aihe