Jos rakastat minua

Sinun täytyy se sitten todistaa..
10310
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miten?

Äänestä

Muista!

Äänestä

Ei kannata tivata asiaa jos pelkää vastausta. Jos sanoo rakastavansa, niin teot sen todistaa.

1Äänestä

Elämä on sarja pahuutta ja vääryyttä siksi olen se mikä olen enkä todellakaan usko mitään enkä ketään. Olen pahoillani.

Äänestä

Niinkuin kaikki muukin 🤗

Äänestä

Niinhän minä aionkin, älä murehdi.

1Äänestä

Sen todistamiseen en tarvitse enempää, kuin sormenpääsi ja omani.

Äänestä

En kyllä rakasta sinua voin kyllä muuta tehdä sinulla🙋‍♂️

Äänestä

Pystytkö itse todistamaan omaa rakkauttasi sinulta niin vaadittaessa

Äänestä
  • Minä pystyisin, jos rakastaisin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sinun täytyy se sitten todistaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu