Kuitenki yhteiskuntaa rakentamas nii ei pitäis olla pärränpärinää kellään, ja ei muuten varmasti jää voitol kyseinen paikka ”ruokailun” jäljilt (/mitä niinku tolkkuu tos kaikes enää oikeen on)
Juu kyl se on ne raksavaatteet pääl buffettii
Anonyymi-ap
11202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tieks se hetki kun jotain asbestii tippuu niihi astioihi hihast ja ymmärrät se ihminen on oikeest se ketä sä siel kunnioitat (-dungi omistaja vaiks huutaa sul)
En tiedä kallujen hätäkokou juttui
Teidän raksalla oli semmoinen oma porukka, josta vääränlaiset savustettiin
Tällaista sattuu yllättävän paljon. Ja määrittele vääränlainen. Eipä se totuus olekaan aina se mitä luullaan.
No, miksi yksilöt savustetaan pois jostakin?
Se on hienoa, että rakennat yhteiskuntaa ja kanna ylpeästi raksavaatteet. Jos minulla fysiikka kestäisi, olisin raksalla duunissa ja palkinnoksi kävisin buffetissa syömässä.
Mutta niin hyvä runko
Siellä käy varmasti samassa buffetissa pieniruokaisiakin, joten homma pysyy balanssissa. Työmies on annoksensa ansainnut, nauti hyvällä ruokahalulla!
niin hyvä salaattilautanen ai ettien että ja päälle munkkikahvit
Jälkkäripuffetpöydässä kyseltiin kuka vei raksamiehen tikkarin?
-sinihattuset
Ei paskasin vaattein ravintolaan.