Mitä mieltä olette Mikkelin Helluntai srk:n toiminnasta?
Helluntai srk Mikkeli. Mitä mieltä?
21
645
Vastaukset
- Anonyymi
Onko toiminnassa sitten jotakin semmoista, mistä pitäisi olla mielipide?
- Anonyymi
Mustalaisten piilopaikka ja kiihkouskovaisten kota
- Anonyymi
Kriminaalien tyyssija. Jumala armahtaa.
- Anonyymi
я ні
- Anonyymi00010
JEESUS ARMAHTAA MEITÄ KÖYHIÄ JA MURHAAJIA! YLISTÄÄ HERRAA JA JEESUSTA!
- Anonyymi00006
Helluntalaisuuteen kuuluu todella paljon ihmisiä, ympäri maailmaa.
Esim yksistään Brasiliassa on kymmeniä miljoonia helluntalaisia,
Helluntalaisuuteen kuuluu mm säädyllinen pukeutuminen.- Anonyymi00007
"Kuuluu säädyllinen pukeutuminen", mutta myös rikollisten suojelu! Lähes kaikki rikoksista tuomitut romanit kuuluvat seurakuntaan.
- Anonyymi00008
Anonyymi00007 kirjoitti:
"Kuuluu säädyllinen pukeutuminen", mutta myös rikollisten suojelu! Lähes kaikki rikoksista tuomitut romanit kuuluvat seurakuntaan.
Joo, no en tarkoittanutkaan mustalaisia, vaan valkolaisia. Olkapäät peittävät hihat
ja hameenhelma yli polven. - Anonyymi00013
Anonyymi00007 kirjoitti:
"Kuuluu säädyllinen pukeutuminen", mutta myös rikollisten suojelu! Lähes kaikki rikoksista tuomitut romanit kuuluvat seurakuntaan.
Olikohan Brasiliassa entisen pressan Bolsunaron kannattajissa myös helluntalaisia?
- Anonyymi00009
JEESUS TULEE!
- Anonyymi00012
Jeps. Tulee ja jatkaa matkaa
- Anonyymi00011
Onko Mika E. vielä kuvioissa mukana?
- Anonyymi00014
Kohta henki vex.
- Anonyymi00017
Anonyymi00014 kirjoitti:
Kohta henki vex.
Tein tästä uhkauksesta rikosilmoituksen.
- Anonyymi00018
Anonyymi00017 kirjoitti:
Tein tästä uhkauksesta rikosilmoituksen.
No voi tuttelis töttelis, hirveetä🥴
- Anonyymi00019
Anonyymi00017 kirjoitti:
Tein tästä uhkauksesta rikosilmoituksen.
No, samalla voisit tehdä ilmoituksen tästä tappajasta? Ajelee ilman ajolupaa volkkarilla.
- Anonyymi00022
Anonyymi00017 kirjoitti:
Tein tästä uhkauksesta rikosilmoituksen.
Idiootti?
- Anonyymi00024
Anonyymi00022 kirjoitti:
Idiootti?
Idiootti on se, joka ei hillitse itseään ja kirjoittelee laittomuuksia internettiin. Voiko tyhmempi enää olla?
- Anonyymi00015
Mika mika
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1174898Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1163979Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2223913Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1741374En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155