sun "opiskelukaveri" mut tuntee, aika jännä juttu 🤭😂
Mistähän se tuo
Anonyymi-ap
15365
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Samoista piireistä?
Ei oo yhteisiä tuttuja
Mies vai nainen?
nainen, ja se oot sinä itse 😘
Mitä tarkoitat?
että se ei voi olla kukaan muu kuin sinä 😁
Teillä on samat harrastuspiirit
Ei oo
Ollaan hoidettu kaikki toisiamme.
no eikä olla 😂
Jaloista. Kuulemma. ;)
-sivusta
Täh 🤣 ei mun jalat ees näy siinä kuvassa. eikä me olla koskaan livenä nähty, kai 🤣
nyt ku tarkemmin katsoo niii onhan se vähän sun näköinenkin kyllä itseasiassa 😘 mutta kyllä tuo huijaus vuosia ihan täysin meni läpi 🤣🤣
Sehän se oli, kun eräiden vedätys upposi moniin
En kyllä tunnusta kaverikseni enkä varsinkaan opiskelukaverikseni.
Nössykkä Nyhverö Mössykkä mieheni on VAIN mieheni joka EI SUOSTU ANTAMAAN EROA, mutta KOSKA HÄN EI SUOSTU EROON, niin minä kyllä osaan hänen vaimonaan keksiä HYVÄN PASKAN!
Hän on perkele päättänyt, että MUUTOT ON MUUTETTU JA NYT EI OLLA MUUTTAMASSA ENÄÄN MIHINKÄÄN!
Mieheni on hyvin IKÄVÄ JA TYLSÄ MIELINEN URA IHMINEN joka on ei muuta tee, kuin nauraa aina vain.
Hän on päättänyt, että vaikka hänen vaimonsa EI OLE KORKEAKOULUTETTU niin se ei haittaa häntä, koska hän on ja hänen vaimonsa AIVOT sentään toimii joka on hänestä POSITIIVINEN ASIA.
Mieheni varmaan kusee HUNAJAA, kun hänen vaimonsa toimii niin, kuin HÄN MIEHENÄNI SANOI, että : MINÄ KYLLÄ HALUAISIN MÄÄRÄTÄ!
Me ollaan tavattu niin, että minä sanoin hänelle, että : SINUN NÄKÖISET MIEHET EI MINUN NÄKÖISIÄ NAISIA MÄÄRÄÄ!
Hän itse aloitti tuon sanomalla minulle, että : SINUN NÄKÖISET NAISET EI….
Kyllä minä tuon verran voin joustaa ja antaa MIEHENI MÄÄRÄTÄ TÄSSÄ ASIASSA, MUTTA KOSKA MINÄ OLEN HÄNEN VAIMONSA NIIN VOI OLLA, ETTÄ NÄHDÄÄN VIELÄ VÄHEMMÄN.
Minä osaan VAIMONA TARJOTA EPÄEDULLISEN SOPIMUKSEN, mutta PERUSTELLA ASIAN JA VEDOTA SÄÄSTÖIHIN KOSKA RAHOITTAJA ON KOLMAS OSAPUOLI.
Luin aiheesta ja minä voin TARJOTA SUORAAN 2 VUODEN SOPIMUSTA JA SAAN TUOLLA AIKAAN NOIN 47 000 EURON SÄÄSTÖN ELI HEILLÄ EI OLE PERUISTEITA MILLÄ HE VOIVAT HYLÄTÄ SOPIMUKSEN. MINÄ SAAN ITSE VALITA TYÖKOHTEENI SEKÄ TYÖ-AIKANI, KOSKA MINUN PITÄÄ PYSTYÄ TODISTAMAAN MYÖS ASIOITA!
Aluksi tuo on hidasta, mutta 2vuodessa minä pystyn näyttämään, että olen TEHOKAS SEKÄ KANNATTAVA TYÖLLISTETTÄVÄ JOKA TEKEE NOIN 47 000 EUROA SÄÄSTÖÄ JA OTAN MIELELLÄNI VALITUKSET MYÖS VASTAAN!