Jos susta kuuluisi jotakin ❤️
Odotan joulun ihmettä
Anonyymi-ap
36577
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Kenestä
Eräältä söpöltä mieheltä ❤️
Jos saisi joulutervehdyksen kuulumisineen
Koska olette viimeksi nähnyt?
2006
Samaa olisin kysynyt mikäli aloittaja on nainen. En kyllä usko että hänen kiinnostuksensa tai pikemminkin sen puute olisi mihinkään suuntaan muuttunut. Saati että aloittaja todella olisi hän.
-joku vaan sivusta mies
Ai "Mutsis" synttäreillä? Erkin puoluetoverin puolesta vaa kyselen. ;)
Nimi?
Syyskuun lopussa 2025
~ap
Ap on nainen 🤭
Kyylymisineen- onpa naisia esittävä vähän paapparetoriikkaa nyt
Jopa sulla noita takaumia tms loruja taas riittää. Vai että 2006, etkö sinä ole ollut vielä tyyliin yläkoulussa? Sivusta T
Niihin aikoihin mä hänet kaukaa näin ohikiitävän hetken vain 😔
Etkös sinä T nainen ollut vuonna 2006 jo täysin mielisairas? Erilaisten hahmojen maaninen ja jokapäiväinen esitys mm. gubbe ja guben jankuttaja sekä muut päässäsi melskaavat tyypit sekä itsekseen kiistelysihän on jatkunut jo ainakin kymmenen vuotta ellei kauemminkin. Suosittelen vaihtamaan lääkäriä tai lääkitystä.
Todellakin ihme sitten?
Eihän se voi, ku se on Jonkun omalääkäri. :D
Voi hele! Toivottavasti ei mun alueen lääkäri!🤭
No nyt näköjään manattiin tämä toinenkin räyhänhenki esiin kirjoittelemaan tekstiä jota äänestetään itse. Ethän sinä edes ollut tässä ns keskustelussa aiemmin mukana, mutta hyvähän se on että tuot esiin sen, että minun kirjoitus vtuttaa Sinua kuin pientä oravaa sillä se on selvästi omien skeemojesi tiellä siellä yhden emännän kampaviinerikerhossa
Ps en esitä mitään hahmoja, mutta kerro toki taikaponi eli yksäri mm niitä mielikuvitusrikkaita tulkintoja mm guben stevarimieshshmosta mustasusi tai 11-muksun äiti valtakunta jne. T
Ja lopuksi luuletko etten ole jo vuosia seurannut kun räyhäät ko hahmojen parissa sitä mukaa kuin niitä ilmestyy ja kulkenut niitä irrationaalisia epikriisejä sekä prognooseja. Aikamoista kotkotusta heltta heiluen
Väärin väärin ja väärin. Olin mukana ei vtuta ja olen mies. Mutta sellaista se on kun harhat ovat ottaneet vallan.
Sivusta kommentoin epätarkkuuksiin, että ei ole ollut noin kauan gubbejankutusta täällä. Kyllähän nämäkin vuodet että gubesta on jankutettu tekevät jankutusten asiasisällön mahdottomaksi.
Et sinä palstasetä muista minkä kommentin olet kirjoittanut ja minkä et kun täytät näitä ketjujasi sen verran ahkerasti
Mitä tämä hyvin epäjärjestynyt puheenparsi mahtaa tarkoittaa?
En ole palstasetä ja toisin kuin sinä minä en lähetä tuhatta viestiä päivässä. Koitahan hakea sitä ammattiapua nyt vain.
Tuli mieleen kaksi naista jotka olen nähnyt viimeksi noihin aikoihin. Niin se aina rientää.
Älä oottele, nyt ku näitä viestejä lukee, pystyt itsekin päättelemään sen, et mahkut on aika pienet? Jollei muut usko siihen, silloin ei sunkaan kannata niihin uskoa? Tämä niitä vanhoja viidakon sanontoja.
En odota, 😂kumpikin vaan ratsasti minulla, se oli sitä aikaa.
oottele rauhassa
Miten ykSäri muuten se sinun fiktiivinen tutkinta etenee mitä olet täällä mainostellut merkkaamalla guben kirjoituksia ”tein tästä rikosilmoituksen” jne? On olleet varmasti päräyttävää luettavaa, että ohhoh nyt on varmaan meidän hänen työhevosten syytä laittaa länget kaulaan nyt eikä vasta viidestoista päivä. Virnuiluttaa ajatuskin
en koskaan haluaisi sua nähdä
Kai sinä nyt itsekin olet tehnyt gubesta rikosilmoituksen joten eikö se ole kannaltasi vain hyvä jos joku muukin on tehnyt?
Oletko käynyt myös ns paikan päällä blaastaamassa? Kivi paperi sakset kuka joutuu kuulemaan
Se on varmastikin aika hankalaa alkaa tekemään virallista rikosilmoitusta omassa sairaassa päässä asuvasta mielikuvitushahmosta.
Niin minäkin. Ehkä se anteeksipyyntö vapauttaisi jotain patoutumia.
Tässä se ihme: hyvää joulua, olet ihmeellinen ja ihme, mies! Kuin hänelle
Maailman 8. ihme