mikä diaknoosi

pitäs olla että saan kela korvausta ennemmän lääkkeistä!! olen masentunut, persnh. unohtelen asioita olen hoidossa. syön sipralex ja serogue en tiedä miten se nyt kirjoitetaan.
3326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Diagnoosi vaiko ammatti tausta ?.

tuntuu että sitä vähemmän mitä huonommin menee..

Äänestä
  • eli sairaus??? olen masentunut.

    Äänestä

  • alpr. kirjoitti:

    eli sairaus??? olen masentunut.

    on jo diagnoosi? Mitäs ihmettä sä sit kyselet? Meinasitko, että jos sanon, että esim. kaksisuuntaiseen määrätyistä lääkkeistä saa enemmän korvattua, "hakisit" itsellesi sen diagnoosin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


persoonallishäiriöinen kirjoitti:

pitäs olla että saan kela korvausta ennemmän lääkkeistä!! olen masentunut, persnh. unohtelen asioita olen hoidossa. syön sipralex ja serogue en tiedä miten se nyt kirjoitetaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu