Stringien läpi haistelu

Anonyymi-ap

Törmäsin laivalla vanhempaan herrasmieheen ja ilta jatkui hyttiin. Mies kysyi rohkeasti voisiko nuuhkia minua pikkuhousut/stringit jalassa. Hetken päästä oltiin jo puuhissa, minä miehen kasvoilla ja hän painoi nenänsä kiinni pyllyyni ja haisteli niin että kuulin miten veti ilmaa sisälle nenäänsä. Siinä eri asennoissa hän halusi nuuhkia intiimipaikkojani stringien läpi. Ajattelin ensin että mihin tilanteeseen itseni ajoin mutta huomasin nauttivani tilanteesta. Siinä oli jotain niin irtsasta. Onkohan miehiä muita jotka tällaisesta nauttii? Itse ei viitsi ehdottaa moista!

6

478

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Ei tarvi välttämättä olla edes stringit..tykkään nuuskutella muunkin mallisten pikkareitten läpi..pitsi myös aika hyvä

      • Anonyymi00002

        Minä kyllä omistan myös pitsiä eikä yhtään huono jos ne päällä laittaa miehen nuuskimaan. Stringeissä toki nenän saa hieman syvemmälle täyteläisten pakaroiden väliin.


      • Anonyymi00003
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Minä kyllä omistan myös pitsiä eikä yhtään huono jos ne päällä laittaa miehen nuuskimaan. Stringeissä toki nenän saa hieman syvemmälle täyteläisten pakaroiden väliin.

        Joku siinä kiehtoo kun pikkareitten läpi tuoksuu pillu..ja samalla ne kostuu siinä kun nenällä työntää ne vakoon


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Joku siinä kiehtoo kun pikkareitten läpi tuoksuu pillu..ja samalla ne kostuu siinä kun nenällä työntää ne vakoon

        Tuo on kyllä ihanaa kun tuntee miehen nenän kankaan läpi nuuhkimassa. Toivottavasti tällainen mies sattuu vielä kohdalle kenen kanssa tätä voi toteuttaa ihan omanlaisena sessiona.


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Tuo on kyllä ihanaa kun tuntee miehen nenän kankaan läpi nuuhkimassa. Toivottavasti tällainen mies sattuu vielä kohdalle kenen kanssa tätä voi toteuttaa ihan omanlaisena sessiona.

        Toivottavasti kohdataan😘..pusuja annan myös pikkareitten läpi häpyhuulille


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      364
      12306
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5377
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      212
      3918
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      195
      2583
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1962
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1824
    7. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      870
    8. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      271
      842
    9. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      752
    10. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      706
    Aihe