Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko posliini paras

mitä mieltä olette??
125354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Posliinihan on paras mahdollinen vaihtoehto.. suuseksiä on niin ihana antaa paljaalle pimpsalle, karvat ei kutkuta nenää..;)..

Äänestä

Itse olen sitä mieltä, että tunnen itseni silloin seksikkäimmäksi. Ja mies tykkää todella, kun housuja poistaessaan saa posliinin yllätyksen. Eikä tarvi murehtia karvojen joutumisesta suuhun... Tai mitään muuta sellaista... Tietysti jossain vaiheessa kun karva alkaa kasvaa niin rupee kutittaan vähäsen, mutta yleensä se on sen arvoista ;)

Äänestä
  • Aikuisen naisen karvapillua voita mikään. Pikkutytöt poslareineen on asia erikseen.

    Äänestä

ja on muutenkin ikävän tuntuinen. Sänki kutittaa mutta miksi emme palvelisi miesten pedofilisia fantasioita. Karvoituksella on olemassa tietty tarkoitys. Se suojaa herkkää ihoamme esim. yhdynnässä tulevaa hankausta vastaan. Posliiniin tulee herkästi esim. näppylöitä ja muuta ihoa herkemmimmin hankautumia. Hygienialla on aivan turha perustella posliinia, nykyisin kaikilla on hyvät peseytymismahdollisuudet. Aikuisen naisen tunnusmerkki on häpykarvoitus ja nämä posliinin perään kuolaavat miehet ovat pohjimmiltaan pedofiileja vaikkeivat edes itse sitä kykene tunnustamaan edes itselleen.

Äänestä
  • niin että runk

    Äänestä

  • Karvoista pitävät taitavat tuntea vetoa eläimiin

    Äänestä

Siis oikeeta posliinia ei voita mikään tekoposliini!

Äänestä

on kaikista paras.

Äänestä
  • Karvoitusta voi rajata ja lyhentää jos nainen itse niin haluaa. Kostea ja karvainen on minun mieleeni...

    Äänestä

On ehdottomasti. Aina kun vieraat tulee, minä kaivelen äidin siskolta perimäni myrnat tasseineen esiin, kyllä posliini on aina posliini !

Äänestä

...

Äänestä

Ihan sama onko karvoja vai ei, pillun maku ratkaisee, niissä on eroja kuten viineissä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elene kirjoitti:

mitä mieltä olette??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu