Taloudellinen tappio valtava vinosilmä idiotismista

Anonyymi-ap

Onko suomalaiset tyhmin kansa maailmassa. Miss Suomi idiootti. Persu idiootit ja Suomen kärpäsen paska anteeksipyyntö kiertue.

Onko kruunun menettänyt missi alle 10 vuotias? Sen ikäisenä ilveiltiin kuten missi teki julkisesti. Missi toimikunta päätti heittää bensaa liekkeihin julkistamalla provokatiivisen rangaistuksen, kruunun ja tittelin menetys.

Tähän päättivät persu idiootit iskeä. Levittämällä maailmalle vinosilmä irvailua missin tueksi. Antoivat aseen vastustajalle. Nöyränä piti pyytää anteeksi. Median joululahja Suomelle. Joku tarttui asiaan ja veti maton jalkojen alta. Fiksu olisi tajunnut että avoimessa sosiaalisessa mediassa vaanii itselle asetettu ansa.

Suomen pääministeri ja virkamiehet ajattelivat että asia korjaantuu laastaroimalla kärpäsen paskaa. Suomalaista PR toimintaa. Ensin haistatellaan ja sitten levitetään kärpäsen paskaa.

Nyt jäädään odottamaan tilastoja jotka voivat olla murskaavat. Finnairilla tiedetään nopeasti miten rajusti paska on lentänyt tuulettimen.

Ja talousahdingossa kamppailevat yrittäjät kiroavat tämän paska valtion idiootit.

Aasialainen joka on menettänyt kasvonsa ei anna anteeksi.

5

202

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Suvakit ja rasistit molemmat paskaa. Missikisat paskaa.

      • Anonyymi00002

        Tarkoitatko suvakilla henkilöä, joka suvaitsee rasismia? Jos, niin helppo olla samaa mieltä.


      • Anonyymi00003
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Tarkoitatko suvakilla henkilöä, joka suvaitsee rasismia? Jos, niin helppo olla samaa mieltä.

        Asioita ei tarvitse painaa villaisella, mutta "suvakkien" lisää vettä myllyyn taktiikkakaan ei ole Suomen edun mukaista. Joten joo, samaa paskaa, ainakin tässä tapauksessa, siinä olen samaa mieltä.


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Tarkoitatko suvakilla henkilöä, joka suvaitsee rasismia? Jos, niin helppo olla samaa mieltä.

        Kaikki suvaitsevaisuus on paskaa. Tämänkin mielipiteen suvaitseminen on paskaa.


    • Anonyymi00006
      UUSI

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      190
      5120
    2. Kukka kuoli ja kukka tappo Kokkolassa?

      Ouluntiellä tapettu nainen torstaina kukka tappo?
      Kokkola
      18
      1822
    3. Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?

      SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka
      Maailman menoa
      63
      1636
    4. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      127
      1527
    5. Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s
      Tv-sarjat
      10
      1527
    6. Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?

      Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit
      Maailman menoa
      52
      1197
    7. Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi

      Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.
      Lappajärvi
      96
      1094
    8. Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa

      Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249
      Maailman menoa
      307
      980
    9. Vasemmistoliitto menossa perussuomalaisten ohi!

      Keskustapuolue meni jo...
      Maailman menoa
      196
      945
    10. Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!

      Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö
      Suomalaiset julkkikset
      7
      860
    Aihe