Tiedäthän että tämä

Anonyymi-ap

On pelkkää haavetta osaltani. En tule koskaan pystytään oikeasti sinua kohtaamaan enää. Vain tunteita ja muistoja

15

339

3Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Mitä tapahtui? Onko hyviä vai huonoja muistoja??

    • Anonyymi00002

      Miten vtussa te jaksatte olla niin negatiivisiä???! Eikä koske vain aloittajaa. Vttu!!!

      • Anonyymi00006

        Niin, olet oikeassa kannattaa ajatella positiivisesti, vaikka tilanne olisi miten paha. Olen itse ollut positiivinen, vaikka kuinka kaipaan Rakasta naista. Koska negatiivinen ajattelu ei auta mitään, tulee vain huonompi olo itselle. Vaikka en ole nähnyt vuosiin elämäni suurinta Rakkautta, niin en halua olla negatiivinen. Ajatten aina että toivottavasti hänellä on asiat hyvin sekä hänen lapsillaan myös. Olen niin monta pitkää vuotta Rakastanut ja kaivannut häntä, ettei tämä tunne ole uusi. En, tajunnut sitä miten joku voi olla itselle niin tärkeä, ja arvokas ihminen. Miksi vasta hänessä löysin kaiken? Onko hänen Kauneus joka teki kaiken tämän? Kauneus hänessä oli se mihin ihastuin, ja häneen Rakastuin viisi vuotta sitten. Vaikka kuin suren ja kaipaan, niin negatiivisuus ei auta mitään. Olen hyvin onnellinen kuitenkin hänestä, kun hän antoi minulle omaa Rakkauttaan tietämättä edes itse sitä. Usko, toivo ja Rakkaus. Suurin niistä on Rakkaus.


    • Anonyymi00003

      Niin. Olisitpa ollut miehen mittainen
      Etkä vain tavallinen pieni poika .
      Ajatuksena joo hauska mutta en halua kohdata käytännössä .
      En tarvitse yhtäkään olen liian pitkä kokemusta lisää.
      Pitkä nainen

    • Anonyymi00004

      Aloittaja, älä vaivu epätoivoon, niin kauan kun on elämää on toivoa. Elämä on joskus raskasta, kun kaipaat ja tiedät ettet koskaan näe sitä ketä Rakastat. Ja, se vielä jos ihminen ketä Rakastat ja kaipaat, on sinulle kaikkein tärkein Rakkaus elämässäsi. Silloin se tuntuu todella pahalta ja tuskaiselta, tuntuu kuin olisi maanpäällinen helvetti. Mitä sinä joudut elämään, kaipauksen kanssa. Pahemman siitä tekee kun Rakkaus ja kaipaus ei hellitä otettaan, vaan sen jatkuu vuodesta toiseen. Et, löydä enää kenestäkään kiinnostuksen kohdetta, kukaan muu ei voi auttaa kuin hän ketä Rakastat. Sehän olisi helppoa jos tietäisi, että Rakkaus loppuu vaikka vuoden päästä kun et näe Rakastasi. Mutta entäs jos se ei vain lopu?

    • Anonyymi00005

      Ne muistot saat unohtaa, ellei meidän välillä mitään ihmeitä tapahtunut.

    • Anonyymi00007

      Vain muistot jää

    • Anonyymi00008
    • Anonyymi00009

      Mistä johtuu? Itsestäsi vai siitä toisesta? Onko toinen tehnyt jotain peruuttamatonta?

      • Anonyymi00010

        Toisen kanssa asiat tosi hyvin.


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00010 kirjoitti:

        Toisen kanssa asiat tosi hyvin.

        Miksi et sitten pysty tapaamaan kaivattuasi? Onko tuo toinen siis puolisosi?


      • Anonyymi00012
        Anonyymi00010 kirjoitti:

        Toisen kanssa asiat tosi hyvin.

        No miksi helkkarissa sitten haikailet panemisesta jonku toisen kanssa?


      • Anonyymi00014
        Anonyymi00010 kirjoitti:

        Toisen kanssa asiat tosi hyvin.

        Ei ole hyvin, kun ikäväpalstalla pitää kirjoitella.


    • Anonyymi00013

      Höpötystä.

    • Anonyymi00015

      Onpa taas p*ska aloitus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      467
      8391
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5760
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      252
      4713
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      49
      4565
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      61
      4075
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3900
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3692
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1667
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      90
      1128
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      41
      809
    Aihe