Voiko täydellisempää suuseksikokemusta mies saada

Anonyymi-ap

Oliimme kaksoissiskoni kanssa etelä-Suomalaisessa kaupungissa tapaamassa isovanhempia. Olimme varanneet yhteisen hotellihuoneen, jossa oli sauna. Menimme illalla hotellille, kun olimme käyneet mummon ja vaarin luona. Huoneeseen päästämme aloimme puhumaan saunavuoroista ja päätimme mennä sinne yhdessä. Pesimme toisemme ja siitä se kohta lähtikin.
Mutta kyllä oli siskolla kaunis pillu ja aivan taivaallinen maku. Ihanan posliini ja klitoris kauniisti esillä. Hänkin selvästi nautti, kun nuolin ja hyväilin häntä kuelelläni. Tuota tuli nuolta useampi kerta, ennenkuin poistuimme hotellista ja istuimme junaan, joka vie meidät takaisin kotiin.

6

1427

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Oikeasti mikä saa miehen kirjoittamaan noita insesti tarinoita?

    • Anonyymi00002

      Ihana. Olisi kiva lukea naisen kokemus seksistä veljen kanssa.

    • Anonyymi00003

      Vau

    • Anonyymi00004

      Itse koin aivan super ihanan seksikokemuksen, kun sovin treffit yhden Sonjan kanssa. En ole pitkään aikaan kokenut mitään vastaavaa ja niin ihanaa. Sonja oli aivan ihana.
      Täällä oli hehkuteltu ja suositeltu sitä Lazaro64 slut, niin menin ja kirjoitin Google hakuun tuon Lazaro64 slut, ja kun sitten näin ne Sonjan kuvat ja videot, niin minulle tuli halu päästä tapamaan tätä kaunotarta, ja kyllä kannatti, aivan ihastuttava neitokainen ja huhu miten ihanasti hän otti suihin. Taisin rakastua Sonjaan.

    • Anonyymi00005

      Parhaimmat seksikokemukset olen aina saanut maksullisten naisten luona. He pitävät huolen että asiakas nauttii ja toteuttavat asiakkaitten toiveet. Ottavat myös aina suihin, jota moni muu tyttöystävä tai vaimo ei suostu tekemään.
      Itse en enään käy baareista hakemassa naisia. Mieluummin otan yhteyttä maksulliseen naiseen, niin saa kunnon seksiä ja ihanan seksikokemuksen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      66
      2268
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2172
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1478
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1232
    5. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      118
      1146
    7. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      959
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    10. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      885
    Aihe