Ollan kokeiltu sellasta et heti kun oon lauennu mun tyttöystävän pillulle tai rinnoille, nii nuolen puhtaaks ja sen jälkeen suudellaan. Se on TOSI kiihottavaa... etenki tyttökaverin mielest! Suosittelen! Jätkille voi tietysti usein olla kova paikka maistaa omaa nestettään, niinku oli mullekki aluks, mut kun näkee miten oma rakas nauttii siitä niin sen jaksaa hyvin kärsiä.
Spermasuudelmat!
Kundi
62984
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tossa on latausta, joskus teen silleen että kun oon lauennut naisen sisään niin pistän naisen kontilleen ja imen omat nesteeni ulos jonka jälkeen suutelemme ja pyörittelemme sperma/sylki seosta pitkään toistemme suussa...suosittelen
......, mun muija taas ottaa suihn ja sitten puhaltaa spermat mun suuhun. Sitten suudellaan sperma suudelmia. Nyt muija on alkanut ehdotella että kokeile imeä omaa kaluasi. En ole kehdannut, enkä taipuisikaan. Ajatus on silti alkanut kiihottaa.
Mä taas tykkään kun nussin tyttöäni anaaliin ja laukean tyttöni perseeseen että muija sen jälkeen pieraisee sperman ja paskan sekaisen liejun mun suuhun ja sen jälkeen suutelemme..tuntuu tosi hyvältä ja tuo lisää jännitystä sänkyleikkeihin =)
Epäilisin, että sinulla olisi kohdallaan tutkiskella itseäsi ja ehkä tulla siihen tulokseen, että on aineksia bi-seksuaalisuuteen. On luonnotonta miehelle imeskellä omaa spermaansa jos on hetero. Yleensä tällainen toiminta kielii avoimuudesta toistakin sukupuolta kohtaan.
Mikä sa oot sanomaan mikä tekee ihmisestä bi:n ja mikä heteron. Ei voi olla että heteron on oltava täysin homofibinen ja olla tekemättä kaikkea mikä liittyy homouteen. Esim kyllä mielestäni hetero saa nauttia anaaliseksistä jos haluaa. Homoksi mies vasta muuttuu kun tuntee vetoa toiseen mieheen henkisesti. Kaikesta pitää nauttia, ei iloja saa kieltää!
Nauttikaa!
Kehotus olikin, että voisi tutkiskella asiaa. Tiedä mitä sieltä löytyisi.