Lomareissu Isollenevalle

Menkää nyt kaikki joutilaat makaamaan sinne Porerimmille Joulunpyhien ajaksi. Ei mihinkään Leville, eikä Ylläkselle, vaan viekää perheenne Porerimmille makaamaan ja nauttimaan ihanasta märätyksestä. Ps.Muistakaa laittaa pitkävartiset saappaat jalkaan,ettei sukat kastu.
3393
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haapavedellä on niin ihana luonto, että mieluummin menen Porerimmille makoilemaan mitä tunturi- ja vaaramaisemiin.

Äänestä
  • Yhdyn eddelliseen puhujaan

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Yhdyn eddelliseen puhujaan

    Kahluusaappaissa ei pysty yhtymään

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Menkää nyt kaikki joutilaat makaamaan sinne Porerimmille Joulunpyhien ajaksi. Ei mihinkään Leville, eikä Ylläkselle, vaan viekää perheenne Porerimmille makaamaan ja nauttimaan ihanasta märätyksestä. Ps.Muistakaa laittaa pitkävartiset saappaat jalkaan,ettei sukat kastu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu