Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jouluna anopin luo

Pääsee taas perinteisesti anopin kanssa leikkiin tuhmia salaleikkejä. Keittiössä anoppi haluaa aina apua. Apupoika vähintäänkin sormettaa anopin märkää pillua. Hyvällä tuurilla nuolee ja paneekin. Enää 1,5 tunnin ajomatka perille. Tekisi mieli runkata täällä ABC:n vessassa, kun ei malta odottaa.
10895
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Mulla sama homma. Joulusaunassa pääsen anoppiani ainakin nuolemaan sillä aikaa kun vaimo nukuttaa lapsia. Oi ihanaa joulun taikaa

Äänestä
  • Trololoo ääliöt

    Äänestä

  • Pääsin Joulusaunassa anoppia nussimaan ekaa kertaa. Tähän asti olen vain nuolenut. Uskomattoman kireä 65v naiseksi ja ihanan suuret ja täyteläiset rinnat.
    Toivon jo kovasti uusintaa. Anoppi vain toteaa, että katotaan ny...

    Äänestä

Taas pantiin Anttia penaaliin!

Äänestä
  • Ei kun spedeä niuvanniemen suljetulla tietenkin buaahaa

    Äänestä

Muiden ihmisten ympäröimänä salainen sormetus, nuoleminen tms on helvetin kiihottavaa oman vaimonkin kanssa. Mutta vielä kiihottavampaa salasuhteen kanssa, kun oma vaimo on paikalla myös.

Kateeksi käy juuri nyt!

1Äänestä
  • Jep jep ja lehmät lentää

    Äänestä

Miten se joulu meni itsekullakin? Pääsittekö anoppia panemaan? Saitteko nuolla sukulaistytön posliinipillua? Imikö naapurin rouva palkkioksi pukin suonikasta kyrpää? Sormetitko salaa omaa vaimoa joulupöydässä muiden läsnäollessa?

Äänestä
  • Pantiin joulukuusi perseeseen poikittain

    Äänestä

Pukkina kävin naapurin pariskunnalle,ja lähtiessä rouva tuli ulkooven taakse ja antoi kiihkeän suudelman,oli ihana puristella rouvaa joka puolelta. Saa nähnä mihin tämä johtaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pääsee taas perinteisesti anopin kanssa leikkiin tuhmia salaleikkejä. Keittiössä anoppi haluaa aina apua. Apupoika vähintäänkin sormettaa anopin märkää pillua. Hyvällä tuurilla nuolee ja paneekin. Enää 1,5 tunnin ajomatka perille. Tekisi mieli runkata täällä ABC:n vessassa, kun ei malta odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu