Sinä joka vaihdoit

Vaalean naisen kaljuun ja jäit IKUISEKSI INSELIKSI ja roikut täällä suomi24 sivustolla etsimässä valeaa kaunotartasi takaisin ! MITEN AIJOT HOITAA SEKSUAALISET TARPEESI NYT JA MILLOIN OLET VIIMEKSI SAANUT ,milloin pääset naimisiin ja kuka sinut haluaa kun olet niin INSEL
11296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Pedo

Äänestä

Vaaleana naisena täytyy kyllä sanoa, etten ole havainnut tälläistä tapahtumaketjua. Kukahan vaalea sitten lie jos en olekaan minä.

Äänestä
  • Joo emmääkää monologigubbe tiä mist niinq kyse, mutta iha hullult jäbält vaikuttaa, vaikutat, vaikutatte eiku öhö

    Äänestä

Muista blondi yks juttu
Kaikki miehet ei ajattele vain munalla, kun valitsevat naista .
Ja sinäkin ryppyynyt ja rupsahdat vaikka kulkisit kauneuskirurgiassa kerran vuodessa.
Epäilen ettei tuollaisella rumapuheisella rääpiällä ole mitään
semmoisia ihmisuhdetaitoja joita tarvitaan suhteen ylläpitoon.
Kun kauneus ei riitä!!!!!!
Kiva päältä mut kusipää luonne .
Iso ei kiitos !!!!!!

Äänestä
  • Koitahan sinnitellä siellä ”kiirastulessa” outoo tekstii dude

    Äänestä

HAHAHA! ja sinä jäit ikuiseksi BETA ORBITTERIKSI onko sitten se kivaa mitä

Äänestä
  • Beta orbit bittiavaruudessa vaa juu o hän

    Äänestä

Täällä näytetään kunnioittavan ihmisten joulurauhaa todella. Taitaa olla oikeudenkäynnit hiekkalaatikolla vai
miksi uskallatte käyttäytyä, miten sattuu?

Äänestä
  • No ehkä nämä mainitsemasi netin turpakäräjät tuuleen huudellen on joillekin se kliimaksi mikä on jo koettu ns ja siihen jää

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    No ehkä nämä mainitsemasi netin turpakäräjät tuuleen huudellen on joillekin se kliimaksi mikä on jo koettu ns ja siihen jää

    Saa nähdä.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Saa nähdä.

    Paras hevonen edelle ravatkoon tms

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vaalean naisen kaljuun ja jäit IKUISEKSI INSELIKSI ja roikut täällä suomi24 sivustolla etsimässä valeaa kaunotartasi takaisin ! MITEN AIJOT HOITAA SEKSUAALISET TARPEESI NYT JA MILLOIN OLET VIIMEKSI SAANUT ,milloin pääset naimisiin ja kuka sinut haluaa kun olet niin INSEL

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu