En voi mitään että

Vieläkin saan väristyksiä kun ajattelin miten paljon pidit minusta
26580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Se on sulle ihan oikein!

Äänestä
  • Mieti vähän miten HOOTA ON OLLU!!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mieti vähän miten HOOTA ON OLLU!!

    Uskallan väittää, että täällä enemmän, mutta et olekaan hän.

    Äänestä

  • Sä miekkas tuppeen pistit ja siitä sai ns? Olihan se pakko ku kohalle kerran osui

    Äänestä

Feikki aloitus

Äänestä
  • Mitä meinaat?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Mitä meinaat?

    Et ole mies

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Et ole mies

    Onko sulla täti toimittaja kaikki ihan kunnos

    Äänestä

Sama täällä. Mieli rauhaton, kunnes näemme.

1Äänestä

Itsekeskeinen aloitus.

Harva tuntuu oikeasti välittävän siitä kaipuun kohteesta. Useimmat vain haluaa julkisesti kieriskellä siinä tunteessa että hänestä pidetään (vaikka vain itse kuvittelisivat koko tykkäämisen) sen sijaan että itse pitäisi aidosti jostakusta ja pistäisi sen toisen ihmisen ykköspaikalle ajatuksissa. ”Minä, minusta, minua.” Kieriskellään kuin sika mutalätäkössä.

3Äänestä
  • MINÄ pistin hänet ykköspaikalle hyvin pitkäksi aikaa, liian pitkäksi.

    Äänestä

  • Ja näissä sinun lätinöissäsi ei ap-gubbe ole siis ketään ykköspaikalla? Voi kyynel ketkä hönöt tätä elämystä peukuttaa?

    Äänestä

  • Juurikin näin. Sitten tapellaan ihmisestä vain jotta voitetaan eikä oikeastivälitetä siitä ihmisestä vaan pidetään sitä pelinappulana. Jos joku rakastuu niin pakko käyttää tilaisuus onan egon pönkittämiseen jos testata jos saisi rikottua toisten orastavan suhteen. Sairaita ja narsistisia ihmisiä on todella paljon. Harvinaisempaa on airo kerkkä ja kaunis välittäminen.

    Äänestä

Kai tajuat aloittaja, että monelle tuo itseen suuntautuva kaiho on hyvin rumaa ja ns. narsistista? Tämä on sentään ikävä-palsta, jossa tarkotus ulista miten paljon toista rakastaa.

1Äänestä
  • Ehkä et vain saanut rakkautta 0-3 -vuotiaana.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ehkä et vain saanut rakkautta 0-3 -vuotiaana.

    No siinä ois gubelta jo matskua mitä tulkita jos tähet sallii

    Äänestä

  • Ookko sinä ite koskaan esim ihan straight up eksorsismia miettinyt?

    Äänestä

Mulla taas meni hommasta mielenterveys. Kiitti siitä.

1Äänestä
  • Mitä minä olen tehnyt väärin? Voitko puhua suoraan, koska minä ihmettelen näitä viestejä enkä ole tehnyt mitään väärää ja pelkään, että on tullut joku väärinkäsitys.
    Mieheltä

    Äänestä

  • Minulla meni molemmat sekä psyyke että fysiikka huononi.Melkein kuolin.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Minulla meni molemmat sekä psyyke että fysiikka huononi.Melkein kuolin.

    Kerran pari sait mies jossain koteloon ja sitä oot vuosikymmeniä potenut ku aina hakataan

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Kerran pari sait mies jossain koteloon ja sitä oot vuosikymmeniä potenut ku aina hakataan

    Se on Petri eiku Peppii

    Äänestä

  • No sinä mies peset pääs shampoolla niin kauan ettei naisten sanat kanna

    Äänestä

Olet kiero en pidä sinusta

Äänestä
  • Alkaako nämä tilitykset näihin gubbealoituksiin olla jo ihan velvollisuudentunnosta itseään kohtaan kun sinun sana on niin tärkeä? Sivusta tämä naiselta T

    Äänestä

But yet you are not here living to tell a tale sailor, right?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vieläkin saan väristyksiä kun ajattelin miten paljon pidit minusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu