Pidät varmaan minua tyhmänä

Mutta ota huomioon että kun kirjoittelet mulle joskus luullessasi minua kaivatuksesi, niin sinähän se tyhmä olet kun luulet minua häneksi. Minä kyllä tunnistan sinut ja tottakai luulen että ne viestit on mulle osoitettuja kun mulle niitä kommentoit.
11325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

yhtä tyhmiä ollaan molemmat ja yhtä syvissä vesissä uidaan...

3Äänestä

Kirjoitan täällä vain kaivatulleni, miehelle. En tunnista täällä muita tuttuja IRL: sta. Paitsi hänen naisystävänsä joskus harvoin. Oletko siis hän?

Äänestä

En todellakaan koskaan ole luullut aloittajaa kaivatukseni 🤣

Äänestä

En ole koskaan varmuudella tunnistanut häntä. Tai yhden ainoan kerran olen ollut 99 prosentin varma.

Äänestä

Mä en pidä sua ollenkaan tyhmänä, enkä kaivattuani, enkä ketään muuta, paitsi ehkä sitä joka haukkui aina palstagubeksi naisen kirjotuksen perusteella...

Mutta sä et taida tykätä musta, kun tolla sävyllä kirjoittelet? ;D

Äänestä

Ei ainaka multa :D
n

Äänestä

Huhhuh en haluaisi tällaisia tuttavia

1Äänestä

Nössykkä Mössykkä Mieheni aloitti heti valittamaan, kun MINÄ HÄNEN IHANA RAKAS PIKKU PULLUKKA VAIMO MUISTELIN RAKKAUDELLA HÄNEN ROMANTTISIA HUOMION OSOITUKSIA 😘🥰😍

Hän on ollut niin USKOLLINEN MIES, että HÄN KYLLÄ KAKSOSET ANSAITSEE JOIDEN KANSSA VOIN SEISOA MAALISSA SEKÄ SANOA HEILLE MITÄ HEIDÄN PITÄÄ TEHDÄ SEKÄ HUUTAA NIIN ISI ON OIKEIN ILOINEN!

Voittaa aina, koska minä voin huutaa hänen korvanappiin, että : Mössykällä on paskat housussa ja hän kaltoinkohtelee 5000 euron VAUNUISSA TYLLERÖÄ JA OMAA ÄITIÄÄN ja sinä joudut maksamaan KORVAUKSIA JOS ET OLE VIIVANA PAIKALLA!!!

Äänestä
  • Lisään tähän, että Nössykkä Mössykkä Mieheni on sentään luvannut HOITAA, että hän tekee minusta meidän KAKSOSTEN KEISARILLISEN LEIKKAUKSEN YHTEYDESSÄ MINUSTA HEHKEÄN ÄIDIN, mutta minun TEHTÄVÄ ON SUOJATA HÄNET, koska HÄN EI SAA TEHDÄ KAUNEUSLEIKKAUKSIA MUILLE, KUIN MINULLE KOSKA HÄN HALUAA HEMMOTELLA VAIMOAAN JA ITSEÄÄN VAIN!

    Jokainen mies HOITAA ITSE VAIMONSA HEMMOTTELUT!

    Äänestä

Epäilemättä ainakin koko palsta.. miljoonista vuosittaisista eri käyttäjistä.

Äänestä

Höpönpöpön esiinnyt tahallasi hänenä ja lähden leikkiin mukaan. Saan sut kiinni.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta ota huomioon että kun kirjoittelet mulle joskus luullessasi minua kaivatuksesi, niin sinähän se tyhmä olet kun luulet minua häneksi. Minä kyllä tunnistan sinut ja tottakai luulen että ne viestit on mulle osoitettuja kun mulle niitä kommentoit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu