Minulla on uusia ja vähän käytettyjä Nokian naisten korkokumisaappaita
Evita valkeita ja mustia ja ruskeita ja City Nokian korkokumisaappaita valkea ja musta 41 - 38
viestiä voi laittaa KIKI = pussihousu
Nokia naisten korkokumisaappaita
8
417
Vastaukset
- Anonyymi00003
Hei pussihousu? Oletko itse runkannut noille Nokian naisten korkokumisaappaaille? Jos olet, niin roiskitko spermat saappaille vai saappaaseen?
- Anonyymi00004
Saappaille tietysti, siis pinnalle. Sisustan vuorikangas on hankala saada puhtaaksi. Plus kiiltävä ja rasvattu kumipinta on maukkaan liukas.
- Anonyymi00005
Niinpä. Itsekin tulee leikittyä naisten, siis vaimon kumisaappailla. Ja vaikka seksielämämme on muutoin tavanomaista, minulla on fetissi naisten kumisaappaisiin, joten ajoittain useinkin runkkaan lastit vaimon kumisaappaille.
- Anonyymi00006
Heh, meillä on töissä 21 tyyppiä osastolla duunissa ja 20 on miehiä joten 1 nainen on joukossamme. Tässä jokin aika sitten kun vietettiin firman tiloissa kosteaa saunailtaa , saimme idean jätkien kanssa mällätä tyllerön töissä käyttämät kumisaappaat. Joka jamppa veti vuoron perään lastit niihin ja minä toiseksi viimeisenä sain todeta että kyllä oli kumpparit täynnä haisevaa siemennestettä! Viikonlopun jälkeen palattiin töihin niin olin pukkarilla ennen tuon naisen työhön tuloa niin haistoin hänen saappaita ja huomasihan sen jo metrien päästä että ne suorastaan lemusi vanhalle spermalle. Vähän myöhemmin neito tuli paikalle ja laittoi saappaat jalkaansa normaalisti, vaikka ne oli sisältä vieläkin nihkeät meidän äijien jäljiltä.
- Anonyymi00007
Itse tuli joskus roiskittua spermat vaimon kumisaappaan varresta sisään, mutta tuon puhdistamisen vaikeuden takia aloin roiskia saappaille. Joskus jätän roiskeet saappaille, ja on kiihottavaa nähdä spermaroiskeiset kumisaappaat vaimon jaloissa. Kiiltävällä kumisaappalla olevat roiskeet näyttävät hyvältä.
- Anonyymi00008
Oletko pussihousu hankkinut nuo korkokumisaappaat omaan runkkauskäyttöösi ja oletko tyhjentänyt pussisi juuri noille kenties kauppaamillesi kumisaappaille? Ja miten olet käyttänyt noita korkokumisaappaita? Miksi yleensäkin myyt niitä, mihin sitten roiskit mällisi?
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Oletko pussihousu hankkinut nuo korkokumisaappaat omaan runkkauskäyttöösi ja oletko tyhjentänyt pussisi juuri noille kenties kauppaamillesi kumisaappaille? Ja miten olet käyttänyt noita korkokumisaappaita? Miksi yleensäkin myyt niitä, mihin sitten roiskit mällisi?
En tarkoittanut loukata tms. Aivan pelkästä uteliaisuudestani kysyin. Tuohan voisi olla hyvä syy hankkia juurikin nuo kumisaappaat. Jos käytät korkokumisaappaita oman seksielämän tai aktin mausteeksi, niin mikäpä siinä. Niin minä itse ainakin teen, ja tuleepa itsekin runkattua vaimon kumisaappaille.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3223744Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283530Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42210- 1061584
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181488Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1211251Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j136907Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit99850Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta77777- 85713