Nokia naisten korkokumisaappaita

Anonyymi-ap

Minulla on uusia ja vähän käytettyjä Nokian naisten korkokumisaappaita
Evita valkeita ja mustia ja ruskeita ja City Nokian korkokumisaappaita valkea ja musta 41 - 38
viestiä voi laittaa KIKI = pussihousu

8

417

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00003

      Hei pussihousu? Oletko itse runkannut noille Nokian naisten korkokumisaappaaille? Jos olet, niin roiskitko spermat saappaille vai saappaaseen?

    • Anonyymi00004

      Saappaille tietysti, siis pinnalle. Sisustan vuorikangas on hankala saada puhtaaksi. Plus kiiltävä ja rasvattu kumipinta on maukkaan liukas.

      • Anonyymi00005

        Niinpä. Itsekin tulee leikittyä naisten, siis vaimon kumisaappailla. Ja vaikka seksielämämme on muutoin tavanomaista, minulla on fetissi naisten kumisaappaisiin, joten ajoittain useinkin runkkaan lastit vaimon kumisaappaille.


      • Anonyymi00006

        Heh, meillä on töissä 21 tyyppiä osastolla duunissa ja 20 on miehiä joten 1 nainen on joukossamme. Tässä jokin aika sitten kun vietettiin firman tiloissa kosteaa saunailtaa , saimme idean jätkien kanssa mällätä tyllerön töissä käyttämät kumisaappaat. Joka jamppa veti vuoron perään lastit niihin ja minä toiseksi viimeisenä sain todeta että kyllä oli kumpparit täynnä haisevaa siemennestettä! Viikonlopun jälkeen palattiin töihin niin olin pukkarilla ennen tuon naisen työhön tuloa niin haistoin hänen saappaita ja huomasihan sen jo metrien päästä että ne suorastaan lemusi vanhalle spermalle. Vähän myöhemmin neito tuli paikalle ja laittoi saappaat jalkaansa normaalisti, vaikka ne oli sisältä vieläkin nihkeät meidän äijien jäljiltä.


      • Anonyymi00007

        Itse tuli joskus roiskittua spermat vaimon kumisaappaan varresta sisään, mutta tuon puhdistamisen vaikeuden takia aloin roiskia saappaille. Joskus jätän roiskeet saappaille, ja on kiihottavaa nähdä spermaroiskeiset kumisaappaat vaimon jaloissa. Kiiltävällä kumisaappalla olevat roiskeet näyttävät hyvältä.


      • Anonyymi00008

        Oletko pussihousu hankkinut nuo korkokumisaappaat omaan runkkauskäyttöösi ja oletko tyhjentänyt pussisi juuri noille kenties kauppaamillesi kumisaappaille? Ja miten olet käyttänyt noita korkokumisaappaita? Miksi yleensäkin myyt niitä, mihin sitten roiskit mällisi?


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Oletko pussihousu hankkinut nuo korkokumisaappaat omaan runkkauskäyttöösi ja oletko tyhjentänyt pussisi juuri noille kenties kauppaamillesi kumisaappaille? Ja miten olet käyttänyt noita korkokumisaappaita? Miksi yleensäkin myyt niitä, mihin sitten roiskit mällisi?

        En tarkoittanut loukata tms. Aivan pelkästä uteliaisuudestani kysyin. Tuohan voisi olla hyvä syy hankkia juurikin nuo kumisaappaat. Jos käytät korkokumisaappaita oman seksielämän tai aktin mausteeksi, niin mikäpä siinä. Niin minä itse ainakin teen, ja tuleepa itsekin runkattua vaimon kumisaappaille.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      322
      3744
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3530
    3. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2210
    4. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      106
      1584
    5. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1488
    6. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      121
      1251
    7. Martina mukana erikoisjoukossa

      Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j
      Kotimaiset julkkisjuorut
      136
      907
    8. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      99
      850
    9. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      77
      777
    10. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      85
      713
    Aihe